• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMIRA: Ano
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Např. v [NAVARA @ DESKOVE HRY]

    Fotku jsem nahrával jako warcraftisland-compare.jpg, src na nyxu je https://nyx.cz/files/000/023/2301276_5ad77c2cf29433ecd47e/original.jpg
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    sorry za možná hloupej dotaz, ty lidi co jsem měl v DI před omezením předpokládam zůstávají všichni v DI i když je jích více jak 10, že?
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: o obrazku je ten .bin zvlastni...to by me zajimalo, co to je za soubor. Jinak o prispevek nize.
    L4MA
    L4MA --- ---
    pardon, pokud uz bylo zodpovezeno, ale z filtorvani nejsem moudrej. proc je kazdej obrazek ulozenej na nyxu "original.bin" a neda se sdilet ven?

    napr.:
    https://nyx.cz/files/000/023/2301356_3880e68b02d7eadc2bc6/original.bin

    [IF_ @ Bulvární nora 2nd generation - Ráno jsem vstal, vykoupal se, do sklenice od vína jsem nasypal šedesát Stilnoxů]
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: A kde na ten link klikas? Vim o par mistech, kde se nepridava ten parametr se spravnym jmenem mam v planu to doplnit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To že mi fotky nahrané na nyx ukládá chrome jako original.jpg je záměr?
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    NYX: užs na to koukal, je to soukromá diskuze zde (klidně ji navštiv, mně to nevadí):
    [s.k.c. Pejniny - bublina bude!]
    NYX
    NYX --- ---
    DUNICAN: priklad diskuze?
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Nesměle připomínám tento problém, který přetrvává:
    DUNICAN:
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: jo, pred tagem vyzaduju mezeru/odradkovani/zacatek textu
    NYX
    NYX --- ---

    test test2 test3 aaaaa bbbb cccc

    26 hlasy od 26 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    Tak nakonec to nebylo tak zle. Nove vytvorene ankety, kostky a zadosti o diskuze uz by se mely indexovat. Stare se doplni nekdy casem, az preindexuji celou DB.
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: No jo, ale to musim pro tyhle dynamicke prispevky nejdriv vyrobit nejakou textovou reprezentaci primo behem indexace do fulltextu. Ale ono to nejak pujde...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: no když můžu hledat v rámci diskuze podle jakéhokoliv slova, co tam někdo napsal, myslím si, že hledat i podle slov v nadpisu ankety by nemusel být takový problém ne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ:
    TOOMIX:
    Obecne dostat do vyhledavani slova z tech dynamickych prispevku by byl docela zasadni orisek. Ale muzu se nad tim zkusit zamyslet.
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Mam napsano. Asi tam teda nebudu davat datum posledniho loginu, ale spis posledniho pristupu. Protoze nekdo uz sem chodi jen pres appku a muze se prihlasovat jen pri zmene telefonu :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co světle šedý filtr přes ikonku těch co sem měsíc nepáchli a tmavě šedý pro ty, co tu nebyli rok+? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A kluby jsou pak mrtvé / zaspamované na věčnost, protože není ani zřejmé jestli na to jejich správci jen serou nebo tu už deset let nebyli…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam