• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Bohuzel nevidim, co dela s tema linkama nnn a jeste me napada, jestli nemaji nejaka jina super pravidla pro mobily a stolni pc, ... ale na starem nyxu to fungovalo...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Koukni do "Co prave poslouchate za muziku"
    [Co právě teď posloucháte za muziku?]
    V NNN (mobilni klient) mi normalne po kliknuti jde vetsina videii prehrat, ale ve webovym nyxu me to otravuje s nejakym "Otevri si jutubu". To neni zadnymi novymi pravidly, ale nejakym prekladem linku...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KOC256: Prave proto si rikam: uz se nekde nejaky "timestamp" stejne uklada, tak by implementace nemusela byt tak slozita.

    Ale to je jen takovy povzdech a treba mi nejaky detail toho, jak je to reseno, a ktery by to komplikoval, nedochazi.

    Diky!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    A koukám, že v poslední – oblasti není přeložený tooltip "Add to ignored domains". #bug
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUCZKER:
    nejde. Nyx to tu nedávno popisoval. Pamatuje si tvůj přístup do diskuze a podle toho označuje nepřečtené.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KAMAHL: V last si můžeš vyházet celé oblasti (křížek vlevo), případně konkrétní diskuzi (křížek na příspěvku z diskuze).
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Když mám diskuzi, ve které jsem dlouho nebyl, takže mám několik stovek nepřečtených, nelze nahodou oznacit nejaky prispevek jako "prvni neprecteny" a pozdeji se ke cteni vratit tam, kde jsem predtim skoncil? V minule verzi jsem na to neprisel, tak jestli se to třeba nezměnilo v nové verzi.

    Jasně můžu si udělat záložku, ale tam pak musim zase záložku mazat a takovéhle použití mi nějak nezapadá do me "mentální konstrukce" toho, k čemu by měla záložka sloužit. Označit nějaký příspěvek jako "první nepřečtený" by mi přišlo takové komfortnější.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Lze nějak nastavit, ale aby se mi v záložkách "last" a "notifications" nezobrazovaly příspěvky z NSFW auditek?
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Znáš to, občas blesk uhodí i tam, kde by to nikdo nečekal ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    No toto mi přijde jako tak velká změna, že to je pro mě v rovině Mission Impossible.

    Jsou tu i mnohem menší zádrhele, které Nyx vytrvale ignoruje :-)

    [KOC256 @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    [KOC256 @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    PES
    PES --- ---
    KOC256: To jsem vyjmenoval jako jednu z možností, ale zjevně pro NELLAS jakékoliv limitované možnosti úpravy připadají jako katastrofické...
    ...tak s tím bude akorát více práce, jak píšeš třeba tím Zpět + Edit + Odeslat + Smazat starý...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    Tak jsou platformy co to umožňují (třeba discord) a není to až takový problém. Svítí tam u toho "upraveno"...


    PES:
    No běžně dám "zpět" a mám připravený formulář s vyplněným textem. Upravím a znovu odešlu a starý příspěvek smažu. Jasně občas se stane, že někdo stihne zareagovat, ale kvůli toho svět ještě neimplodoval...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: Já typu spíš do pravopisných chyb, když už to sem tahas :P
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: Jistě, zrovna můžeš psát nějaké rejpnutí ke gramatické chybě a on si ji zrovna jak na potvoru autor příspěvku všimne a opraví to než si rejpneš... no to by byl doslova konec světa.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: To nedává smysl. Ta reakce se zrovna může psát.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NELLAS: Je to blize memu oblibenemu:
    "Co je psano, to je dano"
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: S časovým limitem a případně podmínkou, že by ještě nesměla být žádná reakce na ten konkrétní příspěvek + případně navíc formou "re-postu" by to zase taková tragédie nebyla...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: Ono po ní touží docela dost lidí, já se jen snažím upozornit na možná rizika.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Diky za vysvetleni ytb a sorry za editaci... asi je to takhle, bez ni lepsi... chytl me fantas
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: Já si jen vybavuju diskusi s jedním de..ehm na FB, kde mi pod rukama měnil to, na co jsem odpovídala a obvykle tam něco dodal nebo překroutil původní význam a pak to vypadalo... zajímavě.
    Dovedu si představit dost místních uživatelů, co by to používali dost podobně. To by tam fakt musela být historie editací i s časy. A i tak to bude způsobovat velký chaos.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam