• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: nezapomenout na 2D ankety
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Budou se pridavat jeste nejake "stare" funkce do noveho nyxu? Ocenil bych aspon menu na strane a odstraneni vsech tech ikonek a nahrazeni textem. Driv to slo udelat v nastaveni.

    Nebo se mam pustit do tvorby vlastniho skinu? :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Mne to dela uplne to samy, jako kdyz preklikavam v menu liste sledovany, takze pak musim jak blbec scrollovat, kde je vlastne to, co jsem chtela, protoze se to rozbali proste vsechno.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Divne, takhle se mi to chova
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Myslela jsem si ze jo, kdyz to aktualizuju kazdou chvili (a vetsina padani postupem aktualizaci zmizela). Tak prej ne, my bad.

    A mohla by dalsi aktualizace zavest zpatky to, co delala ta puvodni? Ze pri kliknuti na jeden oddil sbalenejch kategorii ve sledovanejch rozbali jenom ten danej oddil a ne uplne vsechno? Na to mi staci opakovany klikani na sledovany, ale kdyz chci rozklepnout jen jednu skupinu, tak nemam jak (nebo jsem na zadnej zpusob neprisla)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A mas plne aktualizovanou appku?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ve 100% pripadu to delaj treba Boubelky
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A prozradis nejakou takovou diskuzi?
    NYX
    NYX --- ---
    THRASHER: Rozbiji to diskuze, tak hledam nejaky kompromis
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Kdyz jsem v inyxu, tak mi kliknuti na nektery diskuze ve sledovanejch pokazdy shodi celou appku, zatimco u jinejch je to v pohode (na pc se dostanu do vsech uplne normalne).
    NYX
    NYX --- ---
    THRASHER: Limit na ignore neni, jen na double ignore. Video viz par prispevku nize.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUCZKER: Zajimava vec. Jakoze z localhostu mi to nefunguje. Obecne to nefunguje, kdyz si ytb neumi overit identitu serveru ... asi provadi nejaky reverse lookup nebo cert vi co... ale ten samej ytb embed mi funguje z normalni domeny u sonyxu, ale nefunguje na localhostu na vyvojovem prostredi...
    viz.:
    https://support.google.com/youtube/thread/20562339/getting-video-unavailable-error-on-an-embedded-url?hl=en
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GIOMIKY: IMO se proste "embeduje" standardni kod prehravace z CDN youtube a ten ma bohuzel tu kontrolu, jestli se smi video prehravat jako embeded. V nativnim klientovi se asi pouziva neco jinyho nebo ma pro nativni appky youtube/google jinou "politiku".
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    NYX: tohle se mi zobrazi, musim se na nyx pak dostat normalne pres vyhledavac . .

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Bohuzel nevidim, co dela s tema linkama nnn a jeste me napada, jestli nemaji nejaka jina super pravidla pro mobily a stolni pc, ... ale na starem nyxu to fungovalo...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Koukni do "Co prave poslouchate za muziku"
    [Co právě teď posloucháte za muziku?]
    V NNN (mobilni klient) mi normalne po kliknuti jde vetsina videii prehrat, ale ve webovym nyxu me to otravuje s nejakym "Otevri si jutubu". To neni zadnymi novymi pravidly, ale nejakym prekladem linku...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KOC256: Prave proto si rikam: uz se nekde nejaky "timestamp" stejne uklada, tak by implementace nemusela byt tak slozita.

    Ale to je jen takovy povzdech a treba mi nejaky detail toho, jak je to reseno, a ktery by to komplikoval, nedochazi.

    Diky!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    A koukám, že v poslední – oblasti není přeložený tooltip "Add to ignored domains". #bug
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUCZKER:
    nejde. Nyx to tu nedávno popisoval. Pamatuje si tvůj přístup do diskuze a podle toho označuje nepřečtené.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KAMAHL: V last si můžeš vyházet celé oblasti (křížek vlevo), případně konkrétní diskuzi (křížek na příspěvku z diskuze).
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Když mám diskuzi, ve které jsem dlouho nebyl, takže mám několik stovek nepřečtených, nelze nahodou oznacit nejaky prispevek jako "prvni neprecteny" a pozdeji se ke cteni vratit tam, kde jsem predtim skoncil? V minule verzi jsem na to neprisel, tak jestli se to třeba nezměnilo v nové verzi.

    Jasně můžu si udělat záložku, ale tam pak musim zase záložku mazat a takovéhle použití mi nějak nezapadá do me "mentální konstrukce" toho, k čemu by měla záložka sloužit. Označit nějaký příspěvek jako "první nepřečtený" by mi přišlo takové komfortnější.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam