• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PES
    PES --- ---
    CAIDEL: Notorici jsou prostě jen vedlejší efekt, stejně jako mulťáci od prudičů...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PES: A s notorickými rozdávači souvisí základní definice fungování DI jak?
    PES
    PES --- ---
    CAIDEL: DI může jednomu pomoci odfiltrovat prudiče (samo, prudič může být mulťák, takže pak DI narazí nově na limit) tak, že nevidí prudiče a prudič zase není iritován příspěvky od uživatele, který ho ignoruje...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    THRASHER: Definice notorických rozdávačů DI jako kvalitních lidí je přinejmenším úsměvná.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TRASHER: proc je limit ignoraci? dotaz na NYXe, nazory me moc nezajimaj, zajima me duvod..
    NYX: Rozbiji to diskuze, tak hledam nejaky kompromis
    TRASHER: diky za pouceni, ovsem duvod jsem se nedovedel..

    Vzdyt napsal duvod, jaky pouceni? Resilo se to tady uz milionkrat.
    Ve zkratce: Nekdo me ma v DI, s nekym diskutuje a ja vidim jen cast te diskuze aniz bych o to stal, a to casto ani nemusim poznat ze mi neco unika, protoze ne kazda reakce musi byt uvedena s odkazem na citovany prispevek.

    Palce nahoru/dolu diskuze nijak nerozbiji - nezpusobuji, ze nejaky obsah nevidim. Je pravda, ze palce dolu muzou vest k tomu, ze nekdo pouzije DI - tomuto ma prave zabranit ten omezeny pocet, aby si uzivatele rozmysleli u koho ten DI pouzit a u koho staci normalni ignore.

    Za me by DI mohl byt zrusen obecne, ale je mi jasny, ze k tak radikalnimu kroku se NYX neodhodla, protoze to pro spoustu uzivatelu je jeden z hlavnich duvodu ke koupi premiovky.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    THRASHER: jakou ma tvuj prispevek souvislost s double ignorem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    THRASHER: "toze nechci nekoho slyset je dostatecny postoj" = na to ti stačí normální ignore a máš ho v neomezeném počtu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: nezapomenout na 2D ankety
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Bylo přislíbeno rozhraní, kam půjdou dávat vlastní custom kousky css/js, s tím že ty ověřené by mohly být i nyx-wide; třeba takové menu… Ale ticho po pěšině :(
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Budou se pridavat jeste nejake "stare" funkce do noveho nyxu? Ocenil bych aspon menu na strane a odstraneni vsech tech ikonek a nahrazeni textem. Driv to slo udelat v nastaveni.

    Nebo se mam pustit do tvorby vlastniho skinu? :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Mne to dela uplne to samy, jako kdyz preklikavam v menu liste sledovany, takze pak musim jak blbec scrollovat, kde je vlastne to, co jsem chtela, protoze se to rozbali proste vsechno.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Divne, takhle se mi to chova
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Myslela jsem si ze jo, kdyz to aktualizuju kazdou chvili (a vetsina padani postupem aktualizaci zmizela). Tak prej ne, my bad.

    A mohla by dalsi aktualizace zavest zpatky to, co delala ta puvodni? Ze pri kliknuti na jeden oddil sbalenejch kategorii ve sledovanejch rozbali jenom ten danej oddil a ne uplne vsechno? Na to mi staci opakovany klikani na sledovany, ale kdyz chci rozklepnout jen jednu skupinu, tak nemam jak (nebo jsem na zadnej zpusob neprisla)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A mas plne aktualizovanou appku?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ve 100% pripadu to delaj treba Boubelky
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A prozradis nejakou takovou diskuzi?
    NYX
    NYX --- ---
    THRASHER: Rozbiji to diskuze, tak hledam nejaky kompromis
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Kdyz jsem v inyxu, tak mi kliknuti na nektery diskuze ve sledovanejch pokazdy shodi celou appku, zatimco u jinejch je to v pohode (na pc se dostanu do vsech uplne normalne).
    NYX
    NYX --- ---
    THRASHER: Limit na ignore neni, jen na double ignore. Video viz par prispevku nize.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUCZKER: Zajimava vec. Jakoze z localhostu mi to nefunguje. Obecne to nefunguje, kdyz si ytb neumi overit identitu serveru ... asi provadi nejaky reverse lookup nebo cert vi co... ale ten samej ytb embed mi funguje z normalni domeny u sonyxu, ale nefunguje na localhostu na vyvojovem prostredi...
    viz.:
    https://support.google.com/youtube/thread/20562339/getting-video-unavailable-error-on-an-embedded-url?hl=en
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GIOMIKY: IMO se proste "embeduje" standardni kod prehravace z CDN youtube a ten ma bohuzel tu kontrolu, jestli se smi video prehravat jako embeded. V nativnim klientovi se asi pouziva neco jinyho nebo ma pro nativni appky youtube/google jinou "politiku".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam