• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: To zni jako mozne vysvetleni...proverim.
    TUILE
    TUILE --- ---
    v bulvarni nore se mi ted casto ukazuje zahlavi.
    myslim si, ze to muze bejt tim, ze je v zahlavi anketa, takze se pri kazdym zahlasovani jakoby zmeni zahlavi? je to mozny?
    (to zahlavi je strasne dlouhy, tak je to trochu oser).
    pokud je ma domenka spravna, neslo by s tim neco delat? :)
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Uklada se samo
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Kam zmizelo tlacitko SAVE v pravech klubu? Uzivatele pridam, ale nemuzu potvrdit zmeny checkboxu, atd.
    ZAK
    ZAK --- ---
    LUCIASHECK: a me to dela taky.

    ip7 a aktualni ios.
    PES
    PES --- ---
    CAIDEL: Notorici jsou prostě jen vedlejší efekt, stejně jako mulťáci od prudičů...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PES: A s notorickými rozdávači souvisí základní definice fungování DI jak?
    PES
    PES --- ---
    CAIDEL: DI může jednomu pomoci odfiltrovat prudiče (samo, prudič může být mulťák, takže pak DI narazí nově na limit) tak, že nevidí prudiče a prudič zase není iritován příspěvky od uživatele, který ho ignoruje...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    THRASHER: Definice notorických rozdávačů DI jako kvalitních lidí je přinejmenším úsměvná.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TRASHER: proc je limit ignoraci? dotaz na NYXe, nazory me moc nezajimaj, zajima me duvod..
    NYX: Rozbiji to diskuze, tak hledam nejaky kompromis
    TRASHER: diky za pouceni, ovsem duvod jsem se nedovedel..

    Vzdyt napsal duvod, jaky pouceni? Resilo se to tady uz milionkrat.
    Ve zkratce: Nekdo me ma v DI, s nekym diskutuje a ja vidim jen cast te diskuze aniz bych o to stal, a to casto ani nemusim poznat ze mi neco unika, protoze ne kazda reakce musi byt uvedena s odkazem na citovany prispevek.

    Palce nahoru/dolu diskuze nijak nerozbiji - nezpusobuji, ze nejaky obsah nevidim. Je pravda, ze palce dolu muzou vest k tomu, ze nekdo pouzije DI - tomuto ma prave zabranit ten omezeny pocet, aby si uzivatele rozmysleli u koho ten DI pouzit a u koho staci normalni ignore.

    Za me by DI mohl byt zrusen obecne, ale je mi jasny, ze k tak radikalnimu kroku se NYX neodhodla, protoze to pro spoustu uzivatelu je jeden z hlavnich duvodu ke koupi premiovky.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    THRASHER: jakou ma tvuj prispevek souvislost s double ignorem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    THRASHER: "toze nechci nekoho slyset je dostatecny postoj" = na to ti stačí normální ignore a máš ho v neomezeném počtu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: nezapomenout na 2D ankety
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Bylo přislíbeno rozhraní, kam půjdou dávat vlastní custom kousky css/js, s tím že ty ověřené by mohly být i nyx-wide; třeba takové menu… Ale ticho po pěšině :(
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Budou se pridavat jeste nejake "stare" funkce do noveho nyxu? Ocenil bych aspon menu na strane a odstraneni vsech tech ikonek a nahrazeni textem. Driv to slo udelat v nastaveni.

    Nebo se mam pustit do tvorby vlastniho skinu? :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Mne to dela uplne to samy, jako kdyz preklikavam v menu liste sledovany, takze pak musim jak blbec scrollovat, kde je vlastne to, co jsem chtela, protoze se to rozbali proste vsechno.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Divne, takhle se mi to chova
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Myslela jsem si ze jo, kdyz to aktualizuju kazdou chvili (a vetsina padani postupem aktualizaci zmizela). Tak prej ne, my bad.

    A mohla by dalsi aktualizace zavest zpatky to, co delala ta puvodni? Ze pri kliknuti na jeden oddil sbalenejch kategorii ve sledovanejch rozbali jenom ten danej oddil a ne uplne vsechno? Na to mi staci opakovany klikani na sledovany, ale kdyz chci rozklepnout jen jednu skupinu, tak nemam jak (nebo jsem na zadnej zpusob neprisla)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A mas plne aktualizovanou appku?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ve 100% pripadu to delaj treba Boubelky
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A prozradis nejakou takovou diskuzi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam