• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: Tohle mi prijde jako rozumnejsi. Neco jako "Ignor na ty vase rody!"
    FATHER
    FATHER --- ---
    VYHULENY_UFO: každý není dokonalý jako ty fizle co píšeš většinou dost infantilně ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: to fakt lidem nestaci mi jeden ucet jako to mam ja? pak vis, s kym mas tu cest a kdyz pouzijes ignor, mas proste klid...
    FATHER
    FATHER --- ---
    A ty ta smradlavá .
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JVMLOK: hahahaha..... to se mi jeste nestalo :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To je presne ten duvod proc mam 100 lidi v ignore..protoze to je jedno idecko a dalsich jeho 8 fakeid ktery si pres pozvanky posle..dost me stve ze je kvuli tomuhle ten DI omezenej..Neslo by to nejak udelat ze kdyz si dam nekoho do DI tak se to bude automaticky vztahovat na vsechny idcka ktera si pres pozvanky pozve?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    rada pozvanek vedouci k Fatherovi je docela zajimava :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JVMLOK: No nebyl jsi sam. Ale na druhou stranu... navazat to na trziste mi prijde uz zas moc omezujici. Popravde nevim.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NAGASAWA: pridavam se s jasxsnym dukazem, ze nekteri lidi system referenci zneuzivaji k vendete

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAVARA: rozumim. nejspis to reseni mit krom oboustrannyho potvrzeni nebude, ale uz me ti mikesove, miluchove a fatherove v 50 ruznych vydanich prestavaji postupne bavit, specialne kdyz to pretece i do referenci, kdyz je v poste ignorujes.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAGASAWA: Zas ne všechny reference jdou přes tržiště - domluvili jsme se přes diskuzi v deskovkách, pak v poště a je to z toho relevantní reference, aniž bych zakládal inzerát
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já se přidávám. V zásadě by snad stačila možnost okomentovat cizí referenci na mě, i když neobsahuje slovní hodnocení. Odpovědět teď jde jen na reference obsahující hodnocení. Ten samej pacient, kterýho vůbec neznám, se rozhod dávat negativní reference napříč nyxem a člověk ani nemá možnost dát vědět, že sme neobchodovali, ale že to je případ pro psychiatra.


    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    NAGASAWA: ano, hlasim, ze jsem byl prave takto jakymsi FATHERem takto nahlasen...

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nebylo by mozne nejakym zpusobem editovat reference, anebo je svazat ciste s trzistem? Za posledni dobu si zdejsi labilni, anebo psychicky nemocna individua zvykla za minus, anebo ciste z hnuti vlastni mysli rozdavat negativni reference coby "pomstu". Krom toho, ze je to otravne, tak je to i neprijemne v ramci trziste, kde si clovek drzi nejakou tu pozitivni auru.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Trziste:

    • V prehledu inzeratu je "upravit" a v detailu je "nastaveni". Chvili mi trvalo se zorientovat, ze Nastaveni -> Upravit
    • Stary inzerat -> Dam aktivni -> Pak si to rozmyslim -> Dam zpet stary -> Nic se nestane, toggle je stale "aktivni" -> Dam refresh a inzerat je aktivni a "Stary" zmizi. (jako chapu to, ale mohl by ten toggle byt reaktivni)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SALVATOR: "I don't fucking want guitar lessons!"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: To mi žíly ani tak moc netrhá, chci tím říct, že nezáleží zdaleka jen na palečcích pro, takže říkat "mám xy hlasů pro, kde je můj klub?" je trochu mimo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SALVATOR: ti tam holt chodit nebudou :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: No hele, když řekneš A, řekni i B. Máš totiž taky 22 proti založení. Já měl nedávno 61 pro, ale 25 proti a taky to neprošlo...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Pokud čtu diskusi, v ní přibudou nové příspěvky, já na ně kliknu a zobrazí se, tak... ty nové příspěvky vůbec nemají checkbox pro zobrazení dalších možností na mobilu (jako je třeba palec dolů).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam