• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NAVARA: pokud to člověk potřebuje vědět, není nic jednoduššího, než si otevřít profil daného správce a zkontrolovat to...
    přeci jen, jak často na to dojde? i u aktivních ID, co bordel správci hlásí, jednou za měsíc dva? Je červenec, letos jsem to dělala třikrát (naposledy včera kvůli témuž bordelu, co si stěžoval ZETOR_13, a zvládla jsem to i z mobilu :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    U těch správců by to chtělo nějak oddělit ty, co se přihlásili v posledních dnech a ty, co se tu už přes měsíc neukázali (a nemá jim tedy smysl ptát, klub je opuštěn)…
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    BALAENA: ja jsem i tusil, ze to nekde je, dokonce jsem patral i v auditku jehoz majitele znam a marne. nebyla ta ikonka driv vetsi? No, nemam holt pri nocnich resit nic krome prace. Jdu spat, vecer se s diky vyhrabu
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZETOR_13: jo, jistě, někde to explicitně uvést bude určitě lepší, ale někde to vidět bylo, that’s all. klidně se zase vyhrab
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    BALAENA: Haha, facepalm, jdu se zahrabat a par dni z diry nevylezu. Once seen, cannot be unseen. Sorry, nikdy driv jsem to nepotreboval. Tak jsem to intuitivne hledal uplne jinde. Ale nepovazuji se za uplneho debila, Tak mozna v ramci nejakeho streamliningu by se to casem mohlo objevit i v tech pravech. Berte to jako navrh.
    NYX
    NYX --- ---
    ZETOR_13: Jo, asi by bylo dobre ho dat i tam
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZETOR_13: ikonka nahoře nalevo hned vedle názvu diskuse v proužku nad oknem pro psaní příspěvků ti nestačí?
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    nemohly by access rights ukazovat i majitele klubu, ted jsme resili nekolik dni trolla a nevedeli na koho se obratit, aby to promazal, moderator zadny...
    nebo jsem blby a ukazuje se to nekde jinde?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nějaký posun v notifikaci uživatele, když odesílá post v klubu s přístupem bez přihlášení - změna textu tlačítka na "odeslat veřejně" či něco takového?

    Přijde mi to celkem jako UI fail, když pro poznání - tedy pokud vůbec tuší, že na serveru kde se musí pro běžný přístup přihlašovat, je vůbec něco takového možno - si to musí u každého klubu jít dohledat na konec stránky s právy diskuze, kde je důkladně skryto (v kumbálu ve sklepě vedlejší budovy s nápisem "pozor tygr") a kdykoli se to může změnit…
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: ok, diky, snad to nebude nic sloziteho
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: prejmenovava to nginx poslanim hlavicky se spravnym jmenem. Coz zjevne ne vsude slape.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    ale v nnn je to vyzivnejsi, protoze se to mobilni banka snazi otevrit jako qr kod ;] (bin soubor)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nepeejmenovas to v js? Mozna mam ve ffx noscript, kdyz o tom premyslim.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: nnn, ffx
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: jaky prohlizec?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nejakou automagikou se mi txt nabizi ke stahovani jako bin...
    [GIOMIKY @ CONYX | SONYX | SPTF JUKEBOX | NBTERM]
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: ah, ok
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: nefungovalo
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mam pocit, ze se nezobrazuji nahledy asciinemi, to myslim drive fungovalo
    test
    nbterm kernels test - asciinema
    https://asciinema.org/a/kzrH3cixa45KyNHlZrRnNd5Fl
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYX: tak hlášky si prosímtě nevšimej, jde mi o to zobrazení. takovej námět na zlepšení, i v klubu se to zobrazí z nadpisem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam