• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Nemam tuseni, asi jsem to nechal :-) Respektive mozna kdyz nahrajes vetsi, muze se stat, ze to nyx resizuje na neco vetsiho.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Platí pořád, že ikonka se musí vejít do 5 kb?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: když nevyberu první a poslední zprávu, napíše "Nevalidní výběr." jinou barvou než "x zpráv smazáno", ale nic vážnějšího.
    hlavní je ten redirect z "https://nyx.cz/mail/with/NYX" na "https://nyx.cz/mail" (což teda dělá po každém kliknutí na popelnici, ale asi by nemělo. Přinejmenším, pokud nějaká zpráva zůstane, u výmazu celé konverzace je to asi správně)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: nejsem si stopro jistý, ale myslim že ne, to by mě asi zarazilo.
    Přinejmenším to nehlásí nic typu "OPRAVDU chcete smazat všechny zprávy od RŮZNÝCH uživatelů?"

    NYX: No jako chybu to vyhodí, ale jen malou, jakože notifikace ve smyslu "neplatný rozsah", ale redirectne mě z filtrované pošty (jednoho uživatele) do globálu, kde mám všechny konverzace. A toho si nevšimnu, jen v dropdownu na druhý pokus vyberu "vše" a bum.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: A pri tom mazani rozsahu bez vyberu to hodi chybu, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Nepta se to pri mazani vseho na nejake potvrzeni jeste?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    když vybírám v poště zprávy ke smazání, a vyberu "Rozsah" a nevyberu nic, hodí mě pokus o smazání na seznam všech zpráv (od všech ID ever), takže když si řeknu ok, tak od tohohle člověka si smažu všechno, dám "Vše" a smazat, aniž bych si všim, že jsem přesměrovanej, tak jsem komplet bez pošty.
    A já se ptám, takhle sis to přál? Exisuje nějaký undelete nebo jsem bez historie konverzací? případně restore ze zálohy?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odpovídám tak rychle, že i post na který odpovídám je ještě nepřečtený :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jsem to tu v minulosti hlásil, ale pak jsem myslel, že důvod byl odhalen, ale ne...

    Minimálně v klubu [Restaurace - Ostrava a okoli] se mi pravidelně zobrazuje celé záhlaví i když tam není žádná změna, není tam ani žádná anketa. @nyxi mohl bys na to juknout?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    co takhle k video tagu pri vkladani videa povolit parametr "muted"?
    HTML video muted Attribute
    https://www.w3schools.com/tags/att_video_muted.asp
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Chystá se možnost ukládat/kopírovat příspěvky z diskuze/pošty do boku, jako to bývalo?
    Kopírovat to ručně přes ctrlC+ctrlV a založení nové poznámky je na mobilu děsně nešikovné.

    (A kdyby se poznámky v bloku zpátky řadily podle jména a ne data úpravy by se mi taky líbilo víc, ale co už)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    FRDK: Jako ze se to neopravilo pro jiz existujici prispevky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Jo, už vidím v náhledu, žes mi vyhověl.
    Děkuju eště raz :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    NYX: Nerozumím, jak 'pro nové příspěvky'?
    Jinak bych to musel nahrávat jinam a pastovat a to je o dost nejpohodlnější.
    Ty slívající se fotky jsou u nějakých obsáhlejších fotoreportů fakt nahovno.
    Chápu, máš toho teď určitě hodně k opravám, time is money, ale tohle snad není takový trabl ;)
    Dík.
    NYX
    NYX --- ---
    FRDK: Ok, neco tam vrazim pro nove prispevky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Bude se, prosím, dít něco s těma oddělenýma fotkama?
    Brzdí mě to :-/
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: Jeste bych doplnil, ze zatimco v minulosti bylo videt, ktery spravce auditko zalozil, nyni je vse skryto pod TORI, a seznam spravcu taky zmizel :)
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    KOC256: Promin, tohle byl v prvni rade pokus vyvolat reakci spravcu. Chtel jsem dokazat, ze spravci neschvluji auditka dle navrzeneho tematu, ale dle zakladajici osoby. To se podarilo.

    Ocekaval jsem, ze kdyz upozornim na porusovani zdejsich pravidel samotnymi spravci (urazeni uzivatelu, zakladani duplicitnich klubu - https://nyx.cz/terms ), dojde k urychlenemu schvaleni pozadavku na klub, ktery zahrnuje mne zamitnute tema, exopolitiku. Prestoze oba navrhy na klub mely blizky pomer hlasu (14:7 planetarita, 13:24 exopolitika), doslo k bleskovemu zalozeni prvne jmenovaneho.

    Podstatne je, ze proces schvalovani novych auditek je neprezkoumatelny, podleha libovuli neznamych lidi, z nichz nejmene jeden porusuje s vedomim provozovatele "Podmínky využívání serveru nyx.cz". Tohle je definice nepotismu.

    Vsechno mistni vyvysovani se nad FB a TWT je smesne.

    K tve otazce, "vynucovani zalozeni na zaklade hlasovani" jsem tu nikdy nenavrhoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam