• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Šlo by, prosím, upravit chování notifikací? Když někdo komentuje/dá palec mému příspěvku vyskočí popup okno a zobrazí se číslo u ikony oznámení. Pokud kliknu na popup okno, oznámení o notifikacích pomocí čísla zůstává stále aktivní. Je to opravdu otravné pořád klikat na ikonu oznámení a otvírat je, aby číslo zmizelo. Nešlo by nastavit, že by se toto číslo "vynulovalo" v případě kliknutí na popup okno? Děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Nemam tuseni, asi jsem to nechal :-) Respektive mozna kdyz nahrajes vetsi, muze se stat, ze to nyx resizuje na neco vetsiho.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Platí pořád, že ikonka se musí vejít do 5 kb?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: když nevyberu první a poslední zprávu, napíše "Nevalidní výběr." jinou barvou než "x zpráv smazáno", ale nic vážnějšího.
    hlavní je ten redirect z "https://nyx.cz/mail/with/NYX" na "https://nyx.cz/mail" (což teda dělá po každém kliknutí na popelnici, ale asi by nemělo. Přinejmenším, pokud nějaká zpráva zůstane, u výmazu celé konverzace je to asi správně)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: nejsem si stopro jistý, ale myslim že ne, to by mě asi zarazilo.
    Přinejmenším to nehlásí nic typu "OPRAVDU chcete smazat všechny zprávy od RŮZNÝCH uživatelů?"

    NYX: No jako chybu to vyhodí, ale jen malou, jakože notifikace ve smyslu "neplatný rozsah", ale redirectne mě z filtrované pošty (jednoho uživatele) do globálu, kde mám všechny konverzace. A toho si nevšimnu, jen v dropdownu na druhý pokus vyberu "vše" a bum.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: A pri tom mazani rozsahu bez vyberu to hodi chybu, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Nepta se to pri mazani vseho na nejake potvrzeni jeste?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    když vybírám v poště zprávy ke smazání, a vyberu "Rozsah" a nevyberu nic, hodí mě pokus o smazání na seznam všech zpráv (od všech ID ever), takže když si řeknu ok, tak od tohohle člověka si smažu všechno, dám "Vše" a smazat, aniž bych si všim, že jsem přesměrovanej, tak jsem komplet bez pošty.
    A já se ptám, takhle sis to přál? Exisuje nějaký undelete nebo jsem bez historie konverzací? případně restore ze zálohy?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odpovídám tak rychle, že i post na který odpovídám je ještě nepřečtený :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jsem to tu v minulosti hlásil, ale pak jsem myslel, že důvod byl odhalen, ale ne...

    Minimálně v klubu [Restaurace - Ostrava a okoli] se mi pravidelně zobrazuje celé záhlaví i když tam není žádná změna, není tam ani žádná anketa. @nyxi mohl bys na to juknout?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    co takhle k video tagu pri vkladani videa povolit parametr "muted"?
    HTML video muted Attribute
    https://www.w3schools.com/tags/att_video_muted.asp
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Chystá se možnost ukládat/kopírovat příspěvky z diskuze/pošty do boku, jako to bývalo?
    Kopírovat to ručně přes ctrlC+ctrlV a založení nové poznámky je na mobilu děsně nešikovné.

    (A kdyby se poznámky v bloku zpátky řadily podle jména a ne data úpravy by se mi taky líbilo víc, ale co už)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    FRDK: Jako ze se to neopravilo pro jiz existujici prispevky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Jo, už vidím v náhledu, žes mi vyhověl.
    Děkuju eště raz :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    NYX: Nerozumím, jak 'pro nové příspěvky'?
    Jinak bych to musel nahrávat jinam a pastovat a to je o dost nejpohodlnější.
    Ty slívající se fotky jsou u nějakých obsáhlejších fotoreportů fakt nahovno.
    Chápu, máš toho teď určitě hodně k opravám, time is money, ale tohle snad není takový trabl ;)
    Dík.
    NYX
    NYX --- ---
    FRDK: Ok, neco tam vrazim pro nove prispevky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Bude se, prosím, dít něco s těma oddělenýma fotkama?
    Brzdí mě to :-/
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: Jeste bych doplnil, ze zatimco v minulosti bylo videt, ktery spravce auditko zalozil, nyni je vse skryto pod TORI, a seznam spravcu taky zmizel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam