• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Např. zde - jaktože na "předchozí" stránce je již vidět ten odeslaný post, když jsem se vrátil zpět, abych ho opravil? :)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Formulář se mi nesmaže, také to používám k opravě chyb. Ale imho si to pouze pamatuje počet nepřečtených a po reloadu stránky je označí červeně.
    Jednak to selže, když je jich více jak jedna stránka, druhak to zobrazuje již odeslaný post co opravuji - který na skutečné předchozí stránce přeci nebyl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Tak by to mělo být a není, proto si na to stěžuju :) Zmáčknutí "back" v Chrome mi reloadne stránku.

    E.g. mám tunu nepřečteného, odpovím na jeden post, dám zpět abych mohl pokračovat - a smůla, stránka reloadnuta, vše přečtené, vidím jen 20 nejnovějších.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Tak snad opraveno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    používám běžně gesta.

    - když udělám chybu v příspěvku, tak "zpět" opravím (tedy nedojde k refreshi)
    - když jsem v auditku a dám zpět, tak stav nových odpovídá tomu jak jsem to viděl předtím

    Myslím, že to lze jednoduše vyzkoušet... Alespoň u mě se to chová pořád stejně.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nejsem si jisty, jak to je na novem nyxu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    nepíšeš to naopak? Právě reklamy vynucují refresh, tedy PREMIUM s vypnutými reklamami nedělá refresh...
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Poznamenano :)
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    KOMPAS: potvrzuju, že jsem se snažil přesunout z "nějaké" do "nezařazených" a přesně v tom případě to nefungovalo, díky!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    22DAEMON: Mně to přes web normálně funguje mimo případu, kdy po "sledovat" vyberu kategorii "nezařazené diskuze", potom to chybně zařadí diskuzi do kategorie, kde byla zařazena původně před volbou "nesledovat".

    Na podobnou notu jsem kdysi hlásil [KOMPAS @ nyx :: nová verze - testování], to se spravilo tím modálním oknem pro výběr kategorie [NYX @ nyx :: nová verze - testování].

    Nicméně v případě výběru kategorie "nezařazené diskuze" se volba uživatele ignoruje a jako v té původní chybě se diskuze zařadí do té historicky "zapamatované" kategorie.
    Nyxi, můžeš se na to mrknout?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADITU: Tak čau za šest let :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    TARMAQ: máš pravdu. pardon, jsem dneska ultimátně mimo a než se pořádně vyspím, radši už nebudu psát na internety.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    22DAEMON: v klubu vidím +22 a 22 ikonek, takže asi nějaký ignore
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ADITU: kdyby ten nesoulad byl dan minusem, tak by muselo byt celkove hodnoceni mensi nez pocet kladnych palcu. Tohle bude dany spis tim, ze dal + i nekdo, kdo te ma/koho mas v DI.
    ADITU
    ADITU --- ---
    22DAEMON: aha, sry, že není tvůj jsem úplně přehlídla. ne, takové nastavení není. za mě to tím spíš tedy vypadá, že celkem palečkovalo 23 lidí: 22 pozitivně, 1 negativně.
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Teď jsem experimentalně zjistit, že pokud sleduju diskuzi, tak postup (1) nesledovat (nad diskuzí) (2) sledovat (nad diskuzí) a vybrat jinou kategorii nefunguje,
    oproti tomu v nastavení sledovaných "přesunout vybrané do kategorie" funkční
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    ADITU: hele neni to muj prispevek a v nastaveni nic jako "viditelné negativní hlasy na cizích postech" není? nebo mě nasměruj
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mám premium, abych neměl reklamy - opravdu není možný, abych si nastavil, že když dám zpět tak uvidím co na té stránce bylo a nedostanu vynucený refresh?
    ADITU
    ADITU --- ---
    22DAEMON: nebo dal někdo mínus, a nemáš zapnuté zobrazování mínusů...?
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Počty nesedí, počítám že jde o důsledek nějakého DI ? jinak jde o příspěvek [NKI @ Novinove Titulky=-]

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam