• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: hele a neni to ted argument, abys udelal jasny oznaceni pro verejne indexovany kluby?
    treba ikonku vedle zalohy | práva, rozsirit o status, ktery musi byt definovany pri vytvareni klubu?
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Vzdyt ja vim :) Mam z toho jen srandu, ze si Nyxu vsimla Národní knihovna ČR :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ja teda nechci pusobit jako skarohlid, ale archive.org te archivuje od roku 2001
    Wayback Machine
    https://web.archive.org/web/20200101000000*/www.nyx.cz

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: stačí mu dát ban do toho klubu a nesmaže :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    naprosto v poradku. dekji
    NYX
    NYX --- ---
    To beru jako chteny stav, aby autorovi prispevku nikdo nemohl zakazat ho smazat.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jsou kluby kde by takova funkce mela sve opodstatneni, ale chapu ze ne kazdy si to umi predstavit.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    VON_GILOTINE: no hele a neni to dobre? tedy pokud by Nyx nezavedl funkci: smazani sveho prispevku = zneviditelneni pro vsechny vyjma spravcu/majitele klubu. ktery by dany post mohl pripadne videt / obnovit?

    proc .. casto (alespon ja) neco napisu a zjistim tam chybu, prehozeny pismenka, nebo proste neco chci doupravit (dodat odkaz, obrazek, uvest autora, ...) takze bych zbytecne tapetoval, takhle to smazu, napisu to znovu a lepe, original smazu a je to
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    proc nelze ve vlastnenem auditku zakazat uzivatelum mazani prispevku
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: chtěl jsem si prohlídnout tvuj příspěvek mimo nyxdroid, abych videl rozdily, tak jsem si https://www.nyx.cz/discussion/1/id/54539007 otevrel v chrome na mobilu. Po prohlaseni se dostanu na home..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Tohle by se dit melo. Mozna v nejakych pripadech to nefunguje?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Nešlo by po přihlášení přesměrovat na stránku, na kterou se uživatel snažil dostat, než byl přesměrován na login form?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: chapu, je smutny, kdyz me nejaky trol nesnasi, da si me do ignoru, aby me nevidel, ale ja musim jeho kecy cist. tohle DI resi spolehlive. Ja s ignory problem nemam, ve skutecnem offline svete taky nemuzu byt kamarad s kazdym magorem.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak za mě bych naopak zrušil Ignore zcela - vlastnoručně selektovanou bublinu ať si lidi užijí na Fejsu. Tahle DS fóra měla jako devizu to, že každý musel vyjít s každým. Ale to už je věc NYXe a jeho záměru, do toho nechci kecat. Jasně že tam kde se dají pěstovat bubliny bude víc uživatelů než tam, kde je třeba jistého úsilí s komunitou komplet vyjít.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: je spis skoda, ze ma DI omezeny pocet na 10 kusu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    kdepak, ty reakce plne pisku ve spodnim pradle bych nechtel videt.
    navic nekteri jedinci si mysli ze jsou hodni reakce, a jaksi jim nedochazi, ze jsou pouze slusnymi ignorovani. jen by je to zmatlo
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ještě by se mi líbil nějaký příznak toho, kdo mě má v ignore (a nemá DI). Třeba nějaká tečka pod ikonkou, nebo zašedlá ikonka. Občas na někoho reaguju a on vůbec nereaguje na mě a nevím, zda je to tím že mu "tohle" za reakci nestálo, nebo o tom vůbec neví. Bylo by fajn vědět s kým se nesnažit o diskuzi.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: Tahle poznámka sedí od někoho, kdo by jakoukoli oblast lidské činnosti a české samosprávy či světových problémů uměl zařídit líp, jen kdyby na to měl čas a chuť.

    No nic, já nahlásila něco, co z mé strany vypadá jako bug. Nějaké řešení jsem dostala (i když to vypadá, že to zlobí i ostatním, ale já s tímhle asi fungovat zvládnu), takže poděkuju všem zúčastněným i Nyxovi za jejich čas a pozornost :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já jen k tomu doplním, že náhled odpovědi stejně trochu zlobí....

    PES
    PES --- ---
    KOC256: Klid, NELLAS nebude spokojená ani kdyby se jí sneslo to pověstné modré z nebes ;-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam