• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Holt asi naka haluz u mne. Omlouvám se
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Mně to normálně funguje.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Google chrome. Android 10
    NYX
    NYX --- ---
    Deje se to ostatnim s androidem? Muzete prosim zkusit a dat vysledky? Idealne verze androidu, prohlizec atd…

    Nic androidiho k dispozici nemam :-/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Webu.
    A dela mi to jen z adresama, treba kdyz zkopiruju text tak ne.
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: A android na webu nebo nejaka appka?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Minimalne dva dni mi zlobi kopírování odkazu na androidu do nyxu. Priklad zkopiruju adresu článku cnn vlezu na nyx dam do fora paste a nic. Zkopíruje se prazdno. Pritom treba na fejsbuk ci kamkoliv jinam mi ta adresa z paste vyleze.
    Just sayin. Ja jen kdyby se to nekomu taky.
    Odzkoušeno i ted.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Že na vnitronyxím odkaze v [NYX @ nyx :: novinky v systemu] nevyskakuje náhledové okno, je způsobeno ručním bastlením href?

    ELIDOR (et al.): Na starém Nyxu atribut img align normálně fungoval, ale dřív bylo všechno lepší a koukám, že už jsem to dlouho nezkusil :-(

    ELIDOR: Mě taky dost irituje, že na novém Nyxu kliknutí na permalink bez práv/přihlášení přesměrovává na střechové access-denied.
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: To spis ta varianta do souboru nez do bloku.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ehm.. chystá se ještě někdy možnost archivovat si příspěvky v diskuzi/poště do bloku?
    (Myslím přímo; zkopčit si to a opentlit htm tagama aby se to hezky zobrazovalo je děsně nešikovné..)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nekdy je lepsi mlcet nez ze sebe delat troubu. Ted nemyslim toho, kdo si o funkci rekne a je mu vysvetleno proc tomu tak neni / proc to tak nejde / proc to neni spravne, ale myslim toho, kdo to pak nejak radoby chytrolinsky vtipne cele zhodnoti…
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tady si rict o funkci znamena, ze te mistni guru jarove s perma erekci zjebaj za tu troufalost ... tohle je na studii
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOWKING: Najdeš v historii (CTRL+H), případně to prostě nebylo důležité :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MATHES: Moooc kláves! :D (a hlavně si všimnu vždy až po čase)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOWKING: mno, tak kdyz se to stane, tak zmacnkes crtl + shift + T a proste se vratis, ne?:)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOWKING: Presne. Proc by je mel uplne kazdy, vzdy, vsude a povinne otvirat pouze a prave do noveho okna?

    Proc je target=_blank spatne UX je vysletleno napr. zde:

    When to use target="_blank" | CSS-Tricks - CSS-Tricks
    https://css-tricks.com/use-target_blank/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    no ono to tu je vysvetlene, tak si zase neber z cele odpovedi jen to co se ti hodi... :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Jo, přesně. Proč by to vůbec někdo chtěl otvírat do stejného okna!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Jelita si tady daly sraz!

    (Třeba jich teď přibude :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    nauc se klikat na odkazy koleckem, pripadne s CTRL nebo SHIFT pokud nemas kolecko... A mas na vzdy vyreseny problem... Tato odpoved se tu opakuje stale dokola :-)

    Jinak ja souhlasim ze nevim proc by nekdo to mel chtit otevirat do stejneho okna, ale co uz...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam