• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: Jak neřešitelné? Pravý alt a správné tlačítko. Jsem neprogramátor s českou klávesnicí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ~strike~
    *bold*
    _italic_

    PJOTRIK:
    ano, ale pořád musíš napsat 7 znaků a pro neprogramátory s CZ klávesnicí je < a > téměř neřešitelné. (nepotřebuji návod jak to psát)
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: Tohle je duvod, proc jsem je tam prave zatim nedaval.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ja bych tam nechal jen tagy ktery trva dyl napsat... b a i neni zadny zrychleni, akorat zaberou misto v listu (timpadem zpomali zadavani kazdyho jinyho)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v tom kombáči to pak ale už bude nepřehledné a oklikou se vracíme k tomu použít nějaká makra (zástupné symboly)... :)
    NYX
    NYX --- ---
    Marquee a blink!
    TUILE
    TUILE --- ---
    jestli tam bude b a i, tak zam dej i s :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nemam. B a I zvazim. Jeste uvazuji nejaky seznam, nejspis UL. A kod mozna predelam na tu kosatejsi verzi - ted, kdyz to nebude nutne psat rucne:

    <code lang='extension'>...</code>
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To napovídátko super. Dloiho jsem po tom toužil. Ale bylo by možné ta mít i I a B? Případně když vidím jak řešíš "kód", tak máš pro to taky implementaci? *tučné* - třeba?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Pouzival jsem operu. EDGE mi prijde aktualne lepsi. I kdyz ma sve ALE…
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: jo. pritom to stacilo obrandovat a cestou nedosrat jako vsecko
    KOMPAS: to je zajimavy, ve vivaldi to vidim ok, pritom oboji ma scrollbar aktivni

    Ten ClearType text tuner tomu trochu pomuze, ale..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Myslis ten MS chromium jo?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    B3DA: než začneme hanit Edge, tak mně to dělá i ten Vivaldi
    konkrétně se to rozmaže vždy, pokud je viditelný celý obsah včetně řádku "Kliknutím sem …", jakmile se to tam nevejde a aktivuje se scrollbar, je to normálně ostré
    ne, že bych tomu rozuměl, ale podezírám nějaké CSS ošklivosti, jednou jsem něco podobného potkal na projektu
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tak ty ms browsery byly vzdycky trochu special :)
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Zkusit buď vypnout akceleraci v EDGE Edge Settings -> System -> Switch off "Use hardware acceleration when available"
    anebo si ve Win najít a "poladit" technologii ClearType
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    To bude ono. Ale čím to je tak speciální :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Vlevo vivaldi, vpravo edge. heh

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zkusím ještě takto. Ale zase tam to je šedivé. Ale prostě já to tam vidím :-)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    Možná, ale dělá mi to na dvou PC. Používám EDGE, zobrazení na 100%. Nevím, že bych někde nějak kouzlil...
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tohle bude lokalnim nastavenim treba fontu. U me je to ostry pri ruznych zvetsenich
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam