• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QWWERTY:
    já pokud vím jsem pořád psal o tom že _TEXT_, *TEXT* je to gro co je potřeba
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOC256: a myslis, ze tvuj navrh markdownu by nevyvolal podobny dotazy na hranaty zavorky pri psani odkazu? :))
    PES
    PES --- ---
    DARKSUN: Naučte se používat AltGr (pravý Alt) - který znak Vás tam tak příšerně chybí (ty pod AltGr jsou vyznačeny modře)?
    AltGr – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/AltGr
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já vám to říkal... :-) Jak hrách na stěnu házet...
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    Popravde super, ale neresi to hlavni opruz, ktery pri psani html na cesky klavesnici mam... neboli prepinani ceske a anglicke klavesnice, abych udelal "<"
    kdyby slo pod input box dat treba tlacitko, ktery tu zavorku vlozi (a ukonci), bylo by to super...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: zkusím

    Look at my horse + lyrics [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=LZAFo4jXhW0
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: Musi byt na samostatnem radku
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Když dávám odkaz na youtube v odpovědi, tak se náhled nezobrazí?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: mně se často stane že vypadne síť, a pošle se příspěvek do diskuze 2x .

    tak prostě porovnat text s posledním textem tehoz uživatele..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pokud dávám do code tagu nějaké html, tak mi to náhled přechroupává a "kompiluje", po odeslání příspěvku tam je standardní zdroják jak má být. V poště to nedělá, tam je u náhledu rovnou ten zdroják v code tagu.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Když někdo dá video jako přílohu postu, mělo by se to rovnou vložit jako video tag, stejně jako se fotky vkládají rovnou jako obrázek :)
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Teď mi došlo, že to možná smysl nemá. Původně sem měl na mysli třeba situaci, kdy se někdo zeptá na tu samou věc, jako někdo nedlouho předtím, ale v takovým případě to nevezme jako identickej string, protože součástí testu je nejspíš i ta část v chlupatejch uvozovkách, co?
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Kdyz budou nejake smysluplne priklady, tak to zvazim :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Možná bych zvážil nějakou možnost rozšíření tý nový hlášky. Něco jako "Nejspíš jde o omylem dvojitě posílanou zprávu. Opravdu odeslat?" a za tím tlačítko "Ano", který by zprávu odeslalo podruhý. Věřím, že je šance (byť minimální), že uživatel bude opravdu chtít odeslat dvě stejný zprávy v intervalu menším než 5 minut.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HARVIE: byly, Fyx pomerne dlouho :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    LUCIEN: ty ostatni v ty dobe jeste nebyly ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HARVIE: pokud vim, tak se zmenou api nefunfoval jen nyxdroid, ale to je asi fuk...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Taky behem ty zmeny API kdy zadna appka nefungovala vsichni s kym jsem si psal pres nyx presli na wocap nebo telegram...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HARVIE: vyzkousej a vyber si podle toho ktery UI ti bude sedet.
    ja se po fyxu a nnn vratil zpatky k nyxdroidu, hned jak VIRTUALVOID dodelal novy API
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam