• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ted se deje to, ze hledane slovo musi koncit mezerou nebo koncem radku / prispevku, tj. "sprava" tomu nevyhovuje a zbyde -zeleznic, coz je negativni match. A neni mozne mit jako hledany text POUZE negativni match, proto to nic nenajde. Uplne nevim co by to vlastne melo v tomhle pripade vyhledat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Upozornění - na stránce "help" je v "Basic HTML formatting" uvedeno:

    font size (1-8) <font size='4'>text</font>

    nicméně funguje maximálně "velikost" 7

    děkuji za pozornost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Nejen me. Tohle snad dojde kazdemu kdo je tu dele nez tyden..jaky je rozdil mezi normalnim ignorem a DI.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Ale oni ho pak uvidí a budou moct pomlouvat před jeho zády! Tenhle návrh už mu někdo dával tak tisíc pět krát.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Měl jsem tedy tak nějak za to, že možnost adminů někoho někomu do DI přidat - bez možnosti odendat - pořád existuje :o
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    B3DA: ano, lokalni ma od zacatku (dokonce i na prispevek), ale nema lokalni DI - coz je samo o sobe nesmysl. Hele, cely jsem to myslel jako vtip :) Myslenka lokalniho DI za 5000,- inapp purchase me bavi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: A normální ignore žádné omezení nemá - tam si může Koudy naskládat klidně celý nyx.
    B3DA
    B3DA --- ---
    LUCIEN: nnn lokalni ignore podle username / fraze ma, mel jsem za to ze to fyx mel jeste drive 🤷‍♂️
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Ano. Fungovalo by to pouze ve Fyxu, to máš pravdu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: To ale nepomůže tomu, aby jeho posty nebyly vidět pro ty ignorované
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOUDY: Že bych to implementoval do Fyxu jako inapp featuru?! 🤔 Bahaha.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: klidne bych se pridal k tomutu navrhu a nemel bych problem platit bitcoinem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nemuzu si treba za 5k koupit moznost deseti DI navic pls? :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: jo, to dává smysl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Správce to uvidí vždy, bez ohledu na tvé ignore - jinak by nemohl klub moderovat; a trollové by to měli příliš snadné :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: aha, takže i při double musím ještě sledovat, kdo je správce v jakém klubu, aby to neviděl. Mno ok...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: nicméně koukám, že ho od té doby opravdu mám v oboustranném ignoru. On mě s oboustranným ignore vidí a může mně lajkovat? Cože?

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    YBUKO: Měl jsem teď v jiném auditku -5 a ukázalo se mi 6 ikonek. Logicky by měla být jedna plusová a nebyla. Ale už se to srovnalo a mám v tuto chvíli -7 a je tam 7 ikonek. Takže buď je tam nějaké zpoždění nebo má Navara pravdu a třeba to u mě mezitím někdo, koho mám v ignoru změnil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam