• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    OOHN: -#kecy
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    + k tem hashtagum
    1) stale to zcela nefunguje, po napsani # vyjede seznam, ale kliknuti nic nedela
    pc win, google chrome 104.0.5112.81 (Oficiální sestavení) (64bitový)
    kde: [3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Winter War 2.0]

    2) pokud by existovala moznost ne/zobrazit jen nektere hashtagy (bez nutnosti to pri kazdem relogu nastavovat), pak by to byl opravdu skvely filtr

    dekuji
    OOHN
    OOHN --- ---
    Ahoj, nešlo by udělat i negativní filtr na hashtagy? Tzn. aby se nezobrazovaly zprávy, které obsahují určitý hasthag? #kecy, já tě vidím.
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Ono to asi spis obecne nebere v potaz scroll. A melo by to ten pomocny panel asi zavrit pri kliku na ikonku uzivatele (si to sem pisu jen abych si pak udelal poznamku na tenhle prispevek :))
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    postnutý inzerát se ukazuje v last 3x, asi jak se postne do group, subgroup a subsubgroup zároveň...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GLOBETROTTER: Funguje na hovno
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Jak funguje filtr podle palců? Je tam nastaven fixní počet nebo to závisí na nějakém průměru v daném vláknu? Klikl jsem teď ve WWIII na jedno plus a neukázal se mi příspěvek s 16 plusy.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KEJML: Super. Že mě to nenapadlo.

    KEJML
    KEJML --- ---
    HOWKING: Nezkoušel jsem to, ale rychlý Google odhalil tohle rozšíření do browseru. Pokud by nevyhovovalo, jistě jich existuje více:

    Opens external links in a new tab - Internetový obchod Chrome
    https://chrome.google.com/webstore/detail/opens-external-links-in-a/dmcplcjakmobkeanofhphpjecbpjicka
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PETGRIDUS: Pomůže i pravé tlačíko. Pomůže i prostřední tlačítko na myši. Ale nedělám to, protože nikde jinde nemusím.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    HOWKING: A podržení shiftu nepomůže?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    To otevírání odkazů mimo NYX je na šlaktrefení. :-( Je to jediný Web, co to takhle má. Jsem zvyklý navštívené stránky jako taby zavírat. Pak hledám, kde je NYX. Já vím že zas tuna podivínu začne obhajovat jak je to super (kokoti). Nešlo by mít něco jako osobní nastavení v preferencích uživatele, zda se má, nebo nemá otevírat odkaz do nového okna/tabu?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    Jsem slepý nebo z historie zmizelo zaškrtávátko select all?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Napadá mne prosím, jestli by nešlo vyhledat upomínky v konkrétním klubu (jako že otevřu klub a vyjedou jen upomínky právě v tom klubu. Děkuju
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    když nahraju mp4 video, mělo by se vložit i s přehrávačem - podobně jako fotky
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    haaaaaaa! ono se musi do "minulé ankety" nikoliv do diskuze
    [nyx :: ankety]
    je to pryc .. *piska si* diky diky diky ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    no v diskuzi jsem byl uz mnohokrat, dokonce i s prispevkem ELIDOR:
    vlezl a refreshnu jsem x* - bez zmeny, anketa stale visi ... :)
    neni to nic hrozneho .. urcite budou dulezitejsi veci ... treba dat konecne https://nyx.cz/notifications do listy, misto toho praveho dolniho rohu .. *mrk*
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYX: aha zajimavy, tak prostym proklikem to nefunguje, protoze se v klubu "neprectou" prispevky, kdyz jsem v diskuzi asi 3x refreshnul kliknutim na tab "diskuze" tak se nakonec prispevky "precetly" a z home to zmizelo
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm, to jsem asi v novem nyxu neudelal. Poznamenam si.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam