• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Napadá mne prosím, jestli by nešlo vyhledat upomínky v konkrétním klubu (jako že otevřu klub a vyjedou jen upomínky právě v tom klubu. Děkuju
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Muzu poprosit otocit poradi obsahu v detailu inzeratu na mobilnim zařízení? Kdyz ma inzerent i dalsi inzeraty, tak se mi nejdriv ukazou vsechny ostatni a nakonec teprve ten ktery me zajima (obzvlášť matouci, kdyz ty ostatni maji i fotky a delsi anotace)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    když nahraju mp4 video, mělo by se vložit i s přehrávačem - podobně jako fotky
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    haaaaaaa! ono se musi do "minulé ankety" nikoliv do diskuze
    [nyx :: ankety]
    je to pryc .. *piska si* diky diky diky ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    no v diskuzi jsem byl uz mnohokrat, dokonce i s prispevkem ELIDOR:
    vlezl a refreshnu jsem x* - bez zmeny, anketa stale visi ... :)
    neni to nic hrozneho .. urcite budou dulezitejsi veci ... treba dat konecne https://nyx.cz/notifications do listy, misto toho praveho dolniho rohu .. *mrk*
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYX: aha zajimavy, tak prostym proklikem to nefunguje, protoze se v klubu "neprectou" prispevky, kdyz jsem v diskuzi asi 3x refreshnul kliknutim na tab "diskuze" tak se nakonec prispevky "precetly" a z home to zmizelo
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm, to jsem asi v novem nyxu neudelal. Poznamenam si.
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYX: ted jsem to zkousel a furt tam visi:)
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Kdyz vlezes do te anketove diskuze, mela by z gate zmizet. Aspon myslim :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    u hlasovani na titulni strance ...

    Svůj styl myšlení byste popsali jako
    1340 hlasy od 1339 respondentů

    neni tam moznost hlasovat 2x, tzn by to melo sedet 1:1
    Nyxi, neslo by u kazde ankety nastavit: nezobrazovat?

    je to jako mesic vidat na idnesu pripnutej porad ten samej clanek .. i kdyby me poprvy zajimal, tak po mesici na nej chytis spis alergii ..
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOC256:no tak si nevol cestu, ale cil:) imho na kazdy ceste musis resit problemy a situace "ktery sis nezvolil", kazdej musi
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ach DI slavna utilita zavedena pro pripady realneho stalkingu a ohrozeni na bezpecnosti, vyuzivana hlavne vsudepostujicimi lidmi aby nakurvila diskuse ostatnim. slowclap. micdrop.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAR4NT:
    Tak jeden si nezvolil cestu toho, ze bude mit dokurveny nyx kvuli labilite druheho.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    sem ani netusil, ze kdyz si nekdo nekoho da do ignore, tak jeden z nich je v pozici agresora..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAR4NT:
    obdobnou podivnost řeším zde:
    [KOC256 @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))]

    Tam je i popsáno, že se to dá z mé strany vyřešit. Ale já nejsem agresor. Já nic řešit nechci.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    zajimavy efekt, kdyz se reakce na mnou ignorovane ID objevi v pulce prispevku, tak ten prispevek se mi zobrazuje az po ten odkaz, zbytek to urizne. v last ten prispevek vidim kompletni.

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: A odkaz na prispevek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ta další co tam chybí je jednořádková, takže ta by tam určitě vlezla... ...a věřím že i ta další...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    je to kus URL, kterouz jsem vedel ze jsem to tu nekde pastoval.

    nejde mi to dat ani do uvozovek, zase to nic nedela. Ani nenapise "chybu"... No asi bych cekal jakoukoliv interkaci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam