• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Ale desktopovy se chova blbe...jak jsi psal, ulozi na disk a otevre z disku. A to i kdyz mam zvolene, at se pred stazeni vzdy pta kam ulozit. To mi prijde jako bug u nich :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Hura, s tim "inline; filename=" si s tim poradi i ten mobilni Firefox, diky moc!
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: No mne uz takhle to Firefox (na Linuxu) stahne a pak otevira v novym tabu, Edge mi to jenom stahne a musim otevirat rucne.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale tak treba si na to blbe vzpominam...zkusim to zmenit a uvidime :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No ja bych potreboval neco jako inline; filename=…

    Ale tusim, ze tim se rozbilo neco zasadnejsiho kdyz jsem to tehda ladil.

    attachment vynuti stazeni, to nechci.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: A i podle RFC bych rekl, ze je aktualni hlavicka nevalidni: https://httpwg.org/specs/rfc6266.html#header.field.definition
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Koukam, ze posilas hlavicku "content-disposition: filename=111.webp", ale nemelo by to byt spise "content-disposition: attachment; filename=111.webp"?

    V MDN ani jinde jsem to bez toho attachmentu nevidel (a rikam si, jestli to neni duvod, proc soucasna implemntaci ve Firefoxu na Androidu nefunguje)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Tak vyreseno...takovyhle webp se neembeduje / nezmensi apod, ale proste se k tomu chovam jako k nezname priloze.

    A zaroven se ted snad zachovava vsude puvodni pripona souboru a nedava se tam ten .bin (respektive to vede na original.bin, ale zachovava se v tom filename co se pak cpe hlavickou).

    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Dohledano k chybe v te webp knihovne. Je na to zadany defekt, ale nejspis to budu muset osetrit nejak na sve strane.
    PES
    PES --- ---
    KOC256: jasně, že cesty by se našly, ale jak se říká - PROČ, když možnost záložní cesty (email) tu je...
    ...a ne, ztrátu emailu neberu jako relevantní, to si mezi tím měl každý přenastavit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    - znalost neverejneho obsahu (posta - s kym si psal, co si psal; interaty - neaktivni; soukrome auditka)
    - nejake IP/fingerprint prohlizece - pokud NYX neco schranuje (drive myslim ale od toho jiz opustil)
    - pokud tam je vazba na pozvanku
    - pokud vyplnoval proc by byl zasluhou pro komunitu, tak treba to ma nyx ulozeno a treba si vzpomene co tam psal
    - treba nekde neco nafotil a nasdilel osobnejsiho/sebe

    Já myslím, že možná by se to dalo nějak ověřit. Ale to by asi věděl nejlépe Nyx že :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIEMENZ: A co když se domluvili?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    PES: takle to chápu...
    Pri vyšetřovaní bych však přizval svědky (přátele), kteří by v rámci dokazování ztotožnili dotyčného (dle komentů) při rekognici... :)
    PES
    PES --- ---
    SIEMENZ: problém -jak prokázat, že to není jen pokus o to zmocnit se cizího účtu, že?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NYX:
    FIONOR:
    Diky moc, kdyby to slo obnovit zasahem vyssi moci, tak posta prosim... :)
    Jinak teda asi znovu pozvat...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SIEMENZ: Na uvodni strance je link. Ale musi mit zadany e-mail a povoleny reset hesla.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj,
    nemam pripominku, ale spis dotaz, tak snad me nevyzenete :)

    Lze nejak restartovat heslo ID k prihlaseni na nyx?
    Nejednou sem se setkal s tim, ze nekdo rikal, jooo na nyxu sem byval, ale uz se tam nedostanu, protoze sem zapomnel heslo.
    Ted mi jde o kamaradovo konkretni ID.
    Predem dekuji
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: yup, checkni ten druhy link, je tam toho celkom dost a vie to vratit preview_image_url a typ, takze by sa s tym malo dat nejak rozumne pracovat. Spaces neviem co su, ale tiez na to maju nejaky endpoint.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: Text je prave to nejmensi. Ale prave embedy, veci jako spaces atd...poresit nejaky minimalni subset nejspis vyresi 99% pripadu a zbytek by zustal jak je ted.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam