• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na /discussion/ID/access-denied stránku… zas se to převedlo :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Plus přidat na stránku [nyx :: pripominky uzivatelu] request link (nejspíše pod jména majitele/správců), na který když dotyčný klikne, pošle to danému správci napíše email s granty linky "schválit" a bude přístup přidělen, a pošle zprávu žadateli.

    Bez nutnosti:
    - najít daný klub (protože lidi píšící si o přístup link v mailu neposílají)
    - prokliknout se na práva
    - odskrollovat stovky řádků přístupů na konec, ale ne úplně, protože je tam několik desítek posledních přístupů
    - pastnou jméno a odkliknout přidělení
    - vrátit se do mailu a napsat mu
    Neskutečný oser pro správce z pohledu UX…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak je parametr pro předvyplnění zprávy do pošty linkem - /mail/with/NYX ? Přidat ?message=XXX nefunguje…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    _BAZY_: Tapni na checkbox vedle nicku, zobrazí se ti zbytek voleb.
    S2FI
    S2FI --- ---
    _BAZY_: Záměrně
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Proč přestaly fungovat obrázky linkované z odkazů níže? Dva dny byly v pohodě. Odkazy níže, ale stále fungují. Nechápu.
    [HOWKING @ O ----==== ASTRONOMIE ====---- O]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAIDEL:
    Jo tak to přesně myslím. Díky něčí nestability ostatní trpí... DI je ZLO!!!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KOC256: A to je přesně ono. Pro mě tu momentálně trpíš čtyři příspěvky samomluvou, protože UFO nepatří mezi ty stabilnější a z nějakého důvodu mě má v DI :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    To je asi uhel pohledu (i kdyz se me to netyka)...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    pak jsou tu experti, kteri si daji uzivatele do ignoru, aby ho tam meli tak mesic a nakonec vymekli a z toho ignoru ho vyndali a rikaji tomu milost. ja to vidim spis jako slabost.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: priznam se, ze jsem emocne vyrovnany a nemam problem, kdyz si nekoho dam do ignoru nebo me ma nekdo jiny v ignoru. nejsem politik, aby musel trpelive poslouchat vsechny hovna od dementu, komousu, piratu nebo jinych dezinformatoru.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    jenže nyx tě láká, protože ti dává vědět, že se ty hovna melou :-) = vidíš, že někdo na něho reaguje... :)

    Jinak toto jde úplně mimo mě. Já jsem emočně stabilní a nepotřebuji si nikoho dávat do jakéhokoliv ignoru :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Mám jeden, který nepoužívám, jen jsem s ním testoval nějaké nové fičury.

    A dokonce se za něho nestydím, protože to je hodně odhadnutelné, že patří ke mě - koc257 :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    S2FI: ja nevim, jednou v ignoru, navzdy v ignoru. jak v klasicky offline realite. kdyz nekoho nesnasim, tak se taky nechodim divat co mele za hovna.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: jo rozumim. asi tady budu jedinej fizl bez multaka. co uzivatel nyxu, to buzerant s multaky. kolik jich mas ty?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S2FI:
    Tak si udělej multiúčet a prostě když tě to už bude hodně srát, tak se podíváš skrz ho
    S2FI
    S2FI --- ---
    VYHULENY_UFO: primárně ano, ale a) nevím, kdo z těch lidí, které mám v ignore na můj příspěvek reaguje, abych si ho mohl případně tedy z ignore odebrat a v rámci snahy o zachování svého duševního zdraví ignore prostě používám; b) příspěvky daného uživatele obecně vidět nechci, ale pokud např. v nějakém odborném auditku někdo na můj dotaz reaguje - vidím to jako příznak počet odpovědí u mého příspěvku, tak mě štve, že si to nemůžu zobrazit; c) někdo, kdo daného uživatele v ignore nemá vidí, že mi odpověděl a už se odpovědi od někoho jiného nedočkám; d) ptám se, jestli by se odpovědi nemohly chovat stejně, jako reakce na příspěvek - takhle mi to přijde nelogické, že to jednou jde a podruhé ne
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    S2FI: tak si toho cloveka vyndej z ignoru. ignor je od toho, abys mel klid. ne?
    S2FI
    S2FI --- ---
    Když mám někoho v ignore a někdo reaguje na příspěvek od takového uživatele, tak přes odkaz na příspěvek, na který je reagováno, ho mohu zobrazit i když ho normálně nevidím.
    Pokud na můj příspěvek reaguje někdo, koho mám v ignore, vidím v počtu odpovědí, že někdo reagoval, ale už si to nemám jak zobrazit. Šlo by nějak jednoduše zobrazit i tyhle běžné skryté reakce, když bych je vidět chtěl?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: No na mě DI pusobi jen tak, ze se mi rozpadaji diskuze. A to eviduji asi jen jednoho max dva lidi co jsou emocne v prdeli a nezvladaji to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam