• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SPIKE411: hezký nález, to nejspíš ničí HTML parser; zajímavé je, že to nějak závisí na tom linku samotném, protože s některými URL to nefunguje

    Podobná chyba se projeví, když poznámka obsahuje jediný řádek s textem začínajícím na jméno některého tabulkového tagu, například:
    table libovolný text

    thead libovolný text

    tbody libovolný text

    tr libovolný text

    td libovolný text

    Třeba z "td libovolný text" se po stisku tlačítka HTML stane:
    
    <td libovolný text<table libovolný="" text<="" nyx-br="">
    </table>
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Divný, dal jsem si do bloku
    Math
    https://abuseofnotation.github.io/category-theory-illustrated/

    A to „th“ z „Math“ se po uložení změní na „>“.
    (Změní se to teda i v tom editovatelném obsahu, na obrázku jsem to přepsal zpátky, ale po uložení se to zase změní.)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Včera se mi to stalo asi třikrát, obvykle si s vícero lidmi nepíšu, ale vždycky jsem napsala text do okna, ten zmizel... a ve zprávách to bylo odeslané někomu jinému. Fakt docela opruz :D
    V jednu chvíli jsem znejistěla, protože jsem zavřela okno a poslalo se to správné osobě... ovšem potom to znovu naskočilo špatně :D
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Aaaah, tohle konecne zni jako neco co se da reprodukovat :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Narazila jsem na zajímavý bug... pokud si píšu ve vyskakovacím chatovacím okně a napíše mi mezitím někdo jiný, tak i když píšu do správného chatovacího okna, zpráva se mi odešle jinam.
    To samé, pokud nějaké chatovací okno zavřu a pak píšu do jiného, pošle se to tomu, jehož okno jsem zavřela.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: Taky Vodafone mobil.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Což mi říkal tedy i taxikář, že měl třeba i hodinové výpadky s vodafonem
    PES
    PES --- ---
    NYX: VDF mobil.
    NYX
    NYX --- ---
    A pres data nebo wifi? Mam ted priserne vypadky u VF
    PES
    PES --- ---
    PES: i v sobotu tak polovina requestů z Nyxdroidu končí na chybě spojení :-(
    PES
    PES --- ---
    PETGRIDUS: blbne to dál, bohužel
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PES: Blbne to dál.
    PES
    PES --- ---
    PETGRIDUS: Tak to asi bylo něco na serveru či na trase poblíž serveru...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PES: Fyx mi chvilkama hlásil connection timeout, ale teď už snad ok.
    PES
    PES --- ---
    Děje se něco s Nyxem, sítí anebo mi jen začal stávkovat Nyxdroid, že každou chvíli hlásí po delším pokusu o načítání chybu?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    každopádně jdu oznámit bug

    takto vypadá má historie klubů


    poté v posledních kliknu na tento příspěvek s linkem @https://nyx.cz/discussion/7052@


    a do historie klubů se mi nasere i výměna divx, i když jsem na něj neklikal a vůbec je mimo mě


    zajímavé je, že u jiných klubů se toto nestává
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    šlo by prosím při přihlašování (z mobilu) trimnout uživatelské jméno? mobil ho předvyplní a předvyplní ho i s mezerou. nyx to nezkousne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Bug v tržišti. Pokud edituji cenu platného inzerátu tak, že dám upravit inzerát, upravím cenu, kliknu na "potvrďte", tak se cena nezmění. Je nutné v políčku cena cenu přepsat, poté potvrdit klávesou enter.

    Zřejmě jen detail, ale možná by stálo za zvážení.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    Mno snad nenosim drivi do lesa ale filrt mlci.

    Kdyz mazu na marketu/trzisti stare inzeraty tak ma to po skonceni procesu mazani hodi na bookmarks/ulozene diskuze a nevrati se to automaticky na stranku neaktivnich inzeratu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: tak prosím abyste to už neměnili, jak jsem navrhovala před 10 lety, aby vzor byl klasická kostka (při nejvyšší hodnotě se hází znovu) je geniální
    třeba byste měli za 10 let chuť zase dělat "resty"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bylo by možné podporovat zobrazení celých "dlouhých" tweetů, které mohou psát uživatelé Twitter Blue, třeba tento?
    https://twitter.com/ukraine_map/status/1632138258829266944
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam