• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QWWERTY: bejvalo tam takový to co zrovna udělali tvoji přátelé - akce, inzeráty..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    E2E4: ja tam feed akci porad mam, ale podivej se, jestli nemas filtr podle akce/regionu
    imho sem lidi davaji akce cim dal min, takze jestli mas filtr, tak ti nemusi nic projit skrz (apon u me to tak bylo)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Proc uz vlastne neni na uvodni strance feed akci a inzeratu pratel?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MCHNCD: nebo natocit tlfon nalezato.
    MCHNCD
    MCHNCD --- ---
    TARMAQ: mno dobrej easter egg, diky :D
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MCHNCD: Klikni na tu ikonu vpravo vedle blesku, měl by se ti zobrazit vyhledávací input.
    MCHNCD
    MCHNCD --- ---
    Hele sem slepej nebo debilni? :) Hledam neco jako input filed pro fulltext vyhoedavani v "klubech" a nevidin proste nic... Ui/ux fail?

    MATT
    MATT --- ---
    NYX: a šlo by je kapku zvednou prosííím? potřebujem odhlasovat nejlepší album z https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qYoMiHB1xXk0t1CKTypVY9AugPcIfzFY8Wn5_ut6hwM/edit?usp=sharing
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Jo, cekal bych, ze nejake takove limity tam budu mit :-)
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: do rámečku, kam se odpovědi pro anktetu pastujou, se prostě víc nevloží. asi je limit zde.
    MATT
    MATT --- ---
    zdá se, že je nějaký limit na velikost ankety. snažim se do ní dostat 185 řádků o 4625 znacích, ale ořízne se mi na 157 řádku 3843 znacích (ani řádek nedokončí). vlóni jsem dělal podobnou anketu a prošlo to. dík.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co ankety, kam by hlasující mohli přidávat odpovědi? Třeba teď na password managery - mohu jich tam pár vypsat a přijde někdo s dalším, ale anketa už běží…
    PES
    PES --- ---
    NYX: také preferuji code tag
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Opraveno. Akorat to asi stejne chces davat na dalsi radek a dat tam stejnou odrazku jako u ostatnich radku. Nyx se snazi sezrat nejdelsi odrazku vyskytujici se na vsech ne-prazdnych radcich kvuli citelnosti a tady byla trochu rozbita ta detekce.

    Jsem zvykly spis na ten zapis ```extension nez pres code tag.

    Kazdopadne mam aspon material pro unit testy :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: aha, tak to jsem neznal - díky za info ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: klik na tu "link" ikonku vpravo te na nej hodi. Nebo na tri pomlcky za nickem, ty vedou na to same.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Pokud na něj někdo reagoval, tak se k němu dá přes tu reakci nalistovat, ale pokud na něj nikdo nereagoval, tak se k němu nedostanu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Když už jsem v těch nápadech na zlepšováky:

    Když dohledávám v diskuzi nějakej příspěvek a ten dohledanej příspěvek je například z roku 2020 - bylo by fajn mít možnost ho "rozkliknout" s tím, že by se "nalistoval" do té doby

    Teď když ho dohledám a chci se podívat, co tam k tomu kdo psal, tak mi nezbývá než se tam postupně prolistovat, což u diskuzí s velkou frekvencí příspěvků, radši vzdám :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: jo o tom vim, myslel jsem implementovat to do jednotlivých diskuzí
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: Tohle jde v last, ale je to casove limitovane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam