• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  TORInyx :: pripominky uzivatelu
  PRAASHEK
  PRAASHEK --- ---
  //případně dotaz: je možno ten soundcloud embed "player" vnořit manuálně do postu?
  PRAASHEK
  PRAASHEK --- ---
  soundcloud embed opět nefunguje, je možno to opravit?
  VECTOR
  VECTOR --- ---
  Evidentne uz ani nejde poslat zpravu v poste vic lidem. Proc?
  VECTOR
  VECTOR --- ---
  ALCATOR: Klikni na tu zpravu, oznaci se to za read v novinkach systemu, zmizi to automaticky?
  VECTOR
  VECTOR --- ---
  Jeste, kdyz si deaktivuju chat, proc na kazdy ikonce po kliknuti vidim "open chat"? Nemelo by to zmizet?
  VECTOR
  VECTOR --- ---
  Ad. user skins, porad evidentne neni mozny nastavit si vlastni css, takze jsou vsichni odkazani na menu nahore? Vypnuti ikonek by se taky hodilo, pokud mazu vic prispevku najednou, tak instinktivne klikam na "delete" a ne na symbol pracujiciho sajuzu
  VECTOR
  VECTOR --- ---
  porad nejde pridavat hromadne prava do kluibu.
  use case: chci dat peti lidem RO. bud se uklikam k smrti prednastavenejma hodnotama, ktery mi jsou k nicemu, nebo se ted ... uklikam k smrti pridavanim po jednom do prav klubu. a pak ten naseptavac...
  VANEK
  VANEK --- ---
  Parser URL pořád ještě po všech těch letech nezvládá závorky na Wikipedii. [NAINEKO @ Literární pátračka - hledáte knížku, sbírku, povídku, autora ad. ? ]
  ALCATOR
  ALCATOR --- ---
  Uplynulo pět měsíců od opravy toho "jednoho velkého restu", a ona stále svítí po přihlášení jako horká zpráva na první stránce. Šlo by to nějakým způsobem překrýt něčím užitečnějším?

  Díky.
  NAVARA
  NAVARA --- ---
  PES: Nn, nic takového - prostě poslední změna platí. Buď je klub zcela privátní nebo lze vidět záznamy pouze od posledního zveřejnění.
  PES
  PES --- ---
  NAVARA: pokud můžeš šachovat s přepínáním Public-Private, tak bys musel porovnávat a hlavně uchovávat všechny úseky od-do, kdy to bylo privátní a kdy veřejné, což by také potřebovalo úpravu DB struktury a hlavně by to byl zabiják na filtrování skrze všechny SELECTy oproti jednoduchému logickému příznaku u každého záznamu a tomu odpovídajícímu filtru ať již ve WHERE nebo HAVING apod.
  NAVARA
  NAVARA --- ---
  PES: Ty byt mohlo potřebovat úpravu datového modelu. Zatímco podívat se, kdy byl updatnut řádek s nastavením "public" práva pro ten daný klub mívají databáze (nevím na čem nyx jede) nativně. A protože se na tento řádek musí podívat tak jako tako, aby vůbec nějaké posty zobrazil (nebo odmítl s tím, že klub nemá povoleno veřejné zobrazení), tak ten časový údaj může získat v rámci toho dotazu. A následně zobrazit pouze příspěvky, které byly postnuté po tomto okamžiku. Imo velmi jednoduchá úprava, bez nutnosti měnit DB.
  HARDCABB
  HARDCABB --- ---
  ja vlastne nechapu proc jsou vubec jakykoliv auditka viditelny zvenku, je to ciste kvuli zvyseni seo ranku a nalakani dalsich lidi, nebo to ma nejakej hlubsi vyznam? s pozvankama sice uz nyx neni tak uzavrenej jak jsme ho meli vsichni radi, ale furt mi to neprijde jako typ fora, co by melo jit prolejzat zvenku.
  PES
  PES --- ---
  QUIP: na to by bylo ideální držet příznak PUBLIC u příspěvků a ten nastavovat jen v režimu veřejném, aby původně privátní zůstalo privátní.
  QUIP
  QUIP --- ---
  Pridavam se k tomu NAVARA a ELIDOR. Taky mi prijde dost nestastne, ze nejde nijak odlisit verejne a neverejne kluby, navic ze to jde kdykoliv do verejneho prepnout a tim zverejnit i historii toho, co psal nekdo ve vire, ze je to neverejne.
  NAVARA
  NAVARA --- ---
  Opět se dostáváme k NAVARA, tentokráte v [NAVARA @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Fog of War], kde info z toho klubu bylo dostupné naprosto komukoli z webu.

  Už je to přepnuté, ale opravdu je takový problém:
  1. Upravit templatu klubu, aby v případě klubu s veřejným přístupem - přidala [PUBLIC] před název klubu "[PUBLIC] nyx :: pripominky uzivatelu" a načetla název odesílacího tlačítka z jazykové verze, která by v CZ byla "odeslat veřejně"
  2. Upravit vypisovač klubu pro nepřihlášené - který ostatně už teď musí ověřovat, jestli to klub má vůbec povolené - aby nezobrazil posty, které předcházely zapnutí té volby (což může být datum modifikace záznamu v DB)?

  A tedy každý, kdo odeslal post poté co se to zaplo, už to dělal za vědomí veřejnosti klubu díky #1)
  PES
  PES --- ---
  Někdy jsou ty časové údaje v aktivitě "divné" (např. v poště)

  ELIDOR
  ELIDOR --- ---
  pridam se k NAVARA: + upozorneni pokud se stav klubu zmeni
  uz driv jsem tu psal .. idealne mit u vsech novych klubu pri zalozeni definovano nastaveni, ktere uz pak nepujde zmenit .. vzhledem k tomu, ze nastaveni na verejny klub zpristupni do internetu i veskerou minulou historii mistnosti a pokud s tim autori prispevku nepocitaji, tak to muze byt nevhodne.
  NAVARA
  NAVARA --- ---
  Co konečně přidat nějakou viditelnou indikaci, že je klub viditelný externě pro nepřihlášené?

  Teď je to jen skryté nastavení "nepřihlášení" hluboko v právech klubu, kam se musí proaktivně vlézt + není nijak poznat, že to správce změnil.
  QZUZKA
  QZUZKA --- ---
  TOOMIX: když zapnu zobrazení pro počítač, tak se mi v telefonu na výšku nevejde celý řádek, takže musím skrolovat doleva doprava v rámci jednoho příspěvku. A na šířku se mi vejdou tak dva příspěvky nad sebe, takže zase nanic.
  Můžu zkusit jiný browser ( mám Firefox). Každopádně kdyby se něco měnilo kolem filtrů a mohly se zobrazit (i kdyby jen ty pozitivní/jeden pozitivní), pomohlo by to.
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam