• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: tak ted. mam ufo v ignoru. post od nej - novej v bookmarks, post co na nej reaguje - novej v bookmarks. v diskuzi nic.

    [narkoplejbojův brejk - mrdání je pro smažky, frajeři neska všichni jedou pecky a šlehaj si jak mrdky vole... Rozšlehaný ruce - otevřený srdce]

    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: nn
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Nemam tuseni. Nemas v te diskuzi pravo mazat, ze bys tam videl vse?
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: jakym zpusobem bych ti to mohl ukazat, az se to stane? kdyz na ten novej kliknu a v diskuzi pak neni?
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Ted jsem to zkusil a novy mi to neudelalo.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: nefunguje, prispevky od ignorovanych udelaj ve sledovanych novyka.
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: V sledovanych/historii nebo to upozorneni nahore kdyz jsi uvnitr v diskuzi? To prvni by podle me melo fungovat. To druhe je trochu problem, ta notifikace je pro celou diskuzi stejna a vlastne neni jasne jaci uzivatele ji dostanou, takze by se to muselo filtrovat pak jeste na frontendu a to nevim jestli se mi chce delat.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SITH: +100
    SITH
    SITH --- ---
    co kdyby nyx dokázal zjistit, že nový příspěvek v dané diskuzi je od někoho koho mám v ignore a tudíž mi jej neukázal jako +new příspěvek?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CRAZY_IVAN: tab + mezerník funguje :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    *sem
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    LOVE_DALI: zrovna jsem du s timhle taky.... odeslání příspěvku pomocí ctrl+enter, ať nemusim sahat po myši a odešlu to rovnou by bylo dobré
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    pro jistotu i s =kraj

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: =mig funguje, děkuji
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: A jinak hledani kraj by nemelo najit ukrajinu ale jen kraj*
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Castecne ti to vyresi =mig =kraj, ale s pompckou bude asi problem.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: (po delsi dobe opet)
    neslo by ve vyhledavani vyresit znak - ktery ve vyhledavani neguje, tim, ze pokud bude heslo v "" tak jej bude brat jako text?
    stejne tak, aby vlozene heslo, melo prednost pred vysledky, kde je jen obsazeno? (*heslo*)

    priklad:
    chci: mig-15
    nyni to nenajde nic
    pokud to zkratim na mig, tak mi to najde vsechna slova obsahujici mig, tedy i migrace, might, .. a protoze jsou vysledky nikoliv podle relevance, ale podle casu, tak dohledat co chci je o scrollovani, nebo o následném (opakovaném) negovani vysledku tedy: mig -might -migranským -migrační -migranty ....
    protože u negace překvapivě nestačí část slova, ale vyžaduješ přesný výraz (tedy v tomto případě všechny formy slova migrace)
    asi by to nebylo ideální, ale u negace by mohlo stačit část slova + * příklad: -migr* -migh*

    pokud bych zadal "mig-15" hledalo by to posty s textem mig-15
    pokud bych zadal "mig-"* hledalo by to všechny posty s textem mig- a cokoliv za pomlčkou, tedy mig-15, atd

    pokud nyní zadám hledat kraj ve snaze zjistit třeba statistiky jednotlivých krajů, dostanu všechny posty s Ukrajinou, ale i krajní pravicí, krajany, krajně nepravděpodobné, krajinkáře, okraje atd ..

    prostě by hledaní dávalo relevantní výsledky, když už nejsou výsledky podle relevance vypsány (nebo není možnost ten výpis podle relevace seřadit)
    děkuji
    VANEK
    VANEK --- ---
    CAIDEL: To já vždycky jednou za čas v nějaké diskusi na FB zjistím, kdo si mě blokuje ;-) Zlatej Nyx, fakt.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    VANEK: To ano, DI mě sere dlouhodobě a ač chápu důvody jeho zavedení, je spíše zbraní... no, řekněme problematických osob...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam