• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus

    jlbjlt     NoD     ciant     Institut intermédií     multiplace.sk     Lemurie

    rozbalit záhlaví
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: vyuka klasicke malby...a taky matematiky, programatoriny, naky ty techniky terminologie...docela o tom dost premyslim... ze "digital artist"musi bejt schopnej se pohybovat ve dvou svetech ktery si jinak nejsou moc blizky...
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: včera jsem vedl disputaci s jedním galeristou, který se mě snažil přesvědčit, že každý (výtvarný) umělec by měl začít malbou, resp. měl by schopen vyjádřit se i malbou, pak ať dělá co chce
    a ačkoli v tom s ním nesouhlasím, jsem přesvědčen, že výuce malby/kresby "na počítači" (všechno, co si pod tím lze představit) by měla předcházet výuka klasické malby
    MARURA
    MARURA --- ---
    hezky napad..jenom mi osobne pripada zvlastni, ze nejak nespecifikovali co to "digital art" vlastne je, kdyz uz se klub tak jmenuje.Tuzkou nakresleny obrazky, ktery tam treba ma jedna zivelka mi pod oznaceni "digital" nejak moc nejdou..
    ale treba tenhle obrazek:) (obzvlast pozorne si prohlidnete travnik:D http://www.digi.org.uk/?q=node/44
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    folly has launched a new digital youth club for young people aged between 12
    and 16. Visit the website now at http://www.digi.org.uk

    digi_club aims to encourage young people to take part in digital art.
    digi_club will increase the skills of young people and encourage them to
    think more creatively about their use of new technology through a programme
    of workshops, online activities and facilitated forums in order to encourage
    young talent to thrive.
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    supr!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    no když si vzpomenu, jak jsem poslední tři měsíce (ne)pracoval na notebooku, který jsem musel vždy po 20min zaklapnout, aby se přehřátím sám nevypnul a počkat tak půlhoďky až vychladne, tak jsem rád, že mám komp, který ani nepípne na týdenní uptime ;)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    nejdriv vedomostma a ted hardwarem! ;)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    CISTICZ: jak zase?! :D mám nový komp, který jsem si nevybíral, dyť já ani nevím v čem to má být jako lepší...
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    jsi nejak preskocil dobu, zase, co? ;)
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: aha..zase nove obzory..:)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: 64bit procesor i windows
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: 64bit co?asi ultrahardcore lama dotaz, ale nevim k cemu se to vztahuje
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: moc rád bych, ale na 64bit to nejede :( ... aneb bleeding edge v praxi
    3SC
    3SC --- ---
    MARURA: spis zacinajici alzheimer :) no nic, mozna ze kdyz budu jist hodne lecitinu...
    MARURA
    MARURA --- ---
    3SC: ee..za to muzou pocitacovy sotci, ty pakazi jeden neunikne..:))
    3SC
    3SC --- ---
    MARURA: uz je to korekt, omlouvam se za mystifikaci - tyhle errory me znicej :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    3SC: ja sem si prave rikala jestli to neni chyba..ale pak jsem si myslela ze se vam to proste podarilo zaridit na rok:)
    3SC
    3SC --- ---
    spatne datum :( samo 2006 - v roce 07 bude dalsi dil :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: dobry..skousels to?

    3SC: to ani neni pozde..do 30.11.2007 zbyva jeste hodne casu:)
    3SC
    3SC --- ---
    http://output.avu.cz pozde, ale prece :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam