• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    CABOWITZ: jenže surrealisté hledali smysl ve nečitelné logice snů, v podvědomí, zatímco Stelarcova motivace je především posthumanistická
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    autor clanku to latentne zhodnotil slovem "nadbytecne"... hm :-/

    KHALAVERA: mne to spis pripomina surrealisticke malire, kteri symboly menaluji na platno, ale rovnou je vytvari na sobe... no budiz... ehm...
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    NOIK: inu, buďme ti osvícení .)
    ALERT: no to by mu ale muselo jít o pouhé technické řešení a ne o umění, ve kterém symbol předčí funkčnost; taky je dobré znát, co dělal doposud včetně spolupráce s laboratoří SymbioticA
    ALERT
    ALERT --- ---
    mne to prislo spis ubohe ... mikrofon si tam mohl dat bez ucha
    NOIK
    NOIK --- ---
    stejně jako si kdysi ukazovali na van gogha:)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    no tak zajímavost z toho číší sama, spíš je zarážející ta forma dementního ukazování prstem: "Aha, on je divný. Fuj ble."
    ALERT
    ALERT --- ---
    KHALAVERA: skoda, ze tam nevysvetlili proc to je zajimave ..teda je to v rubrice zajimavosti ..uff
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: dik dobrej odkaz..
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    spousta zajímavých textů o (digitálních) technologiích a kultuře
    http://content.reticular.info/forum/pmwiki.php?n=Library.Index
    MARURA
    MARURA --- ---
    tjo ty deti dneska...performance devitilete holcicky x :-))
    x
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    njn, to má teď čerstvě
    VIK
    VIK --- ---
    KHALAVERA: no jé, to tam měl mít loni, když jsem o ŽP psal seminárku. každopádně to stojí za přečtení. je to důmyslné :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    dokumentace projektů Tomáše Dvořáka aka Floexe
    http://fx.muteme.cz/web/
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    OOP je pro děti, zajdi na tamto :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    oki ..akorat nevim jestli tam budu moc jit..prekrejva se mi to s hodinou michacich technik malty (OOP) :-))
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    k, beru, tak to odložme do doby než budeš moct poreferovat, v čem je ta souvislost přímější než by se mohlo zdát ;)
    MARURA
    MARURA --- ---
    inu nevim... se seminarem, ktery by se zabyval umenim ve vztahu ke konfiguracim motherboardu jsem se jeste nesetkala. ..s jednim zabyvajicim se gramatikami programovacich jazyku a umenim ovsem ano:-)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    a lingvistické teorie souvisejí se svými autormi a s těmi souvisí autorský zákon a s ním souvisí etika s ní filosofie atd. atp. atdn. :)

    matematická informatika má s uměním či kulturou nových médií společného ještě míň než trendy v konfiguraci motherboardů .) i tak širokou oblast, jaká se tady probírá, je třeba nějak rozumně omezit, jinak skončíme u lokalizace kremíku na stupnici tvrdosti :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    hmm ja bych nemyslela ze sem tahle diskuze o gramatice programovacich jazyku nepatri...naopak
    pripada mi to podobne jako bychom rekli ze k mluveni(ci psani) nepotrebujes studovat lingvistiku..to je pravda, ale neznamena to ze lingvistika s jazykem jako takovym nesouvisi
    k tomu abys mohl delat umeni vyuzivajici programovaci jazyky asi ani nemusis umet sam programovat-k tomu abys mohl programovat asi nemusis rozumet Chomskyho teoriim, ale neda se prece rict ze by to s tim nesouviselo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam