• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    VIK
    VIK --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=F5UmXNgikzM
    Kratka ochutnavka alternativniho audia a videa z Uchoka 2008, konane pod zastitou festivalu Multiplace. Michal Marencik, Rado Zrubec, Catophone, Cabowitz & P.o.p. Corp, Floex.
    VIK
    VIK --- ---
    CISTICZ: i filmoví vědci :)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    KHALAVERA: ;))
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    CISTICZ: hehe, kdekdo... matematikové, sociologové... :)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    KHALAVERA: no jasny, to bylo zajimavy.
    resi nekdo socialni site?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    CISTICZ: :)) no kluci z DigiLabu na AVU chystají na podzim další sérii přednášek, takže pokud vše půjde dobře, budou mít pořád zájem a já čas zkompilovat nějaké materiály, tak bych chtěl pojednat něco na téma tvůrčích podmínek v sociálních médií, ale kdo ví... každopádně děkuji za zájem .)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    KHALAVERA: dalsi prednasku to chce, pane docent! ;)
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    KHALAVERA: Podle mě právě v nových médiích můžeš (nebo dokonce musíš) paradigma transformovat poměrně často, takže počkej na nabídku. Budu Ti pak z lavice říkat pane učiteli ;)
    BARD: Překážky jsou výzva.
    BARD
    BARD --- ---
    ale zase na ochutnavku: fotky ze spolecneho vyletu do Berlina http://picasaweb.google.com/josef.slerka/BerlinTransmediale
    BARD
    BARD --- ---
    to PARADAIKA: pokud se dostanes:-)))
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    KHALAVERA: Podle mě právě v nových médiích můžeš (nebo dokonce musíš) paradigma transformovat poměrně často, takže počkej na nabídku. Budu Ti pak z lavice říkat pane učiteli ;)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    PARADAIKA: nn, zatím ne :) čekám až přijde nabídka :D i když já už začínám trochu vybočovat z paradigmatu .)
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    KHALAVERA: A Ty nakonec taky, že? ..nebo až někdy později? ;)
    BARD: Tak se budu těšit na pohovor i přednášky.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    PARADAIKA: j, BARD tam učí :D
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    BARD: Tak proč ta otázka? Že Ty máš nějaké zkušenosti... ;)
    BARD
    BARD --- ---
    coz o to, ja si taky myslim, ze je to dobry obor...
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    PARADAIKA: schvaluju, myslim, že na UK co jsem slysela, je tenhle obor dobrej
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    BARD: Protože znám nějaké lidi, co tam učí a myslím si o nich jen to nejlepší. Je to nový obor (třetí rok tuším), takže je to i možnost být u zrodu něčeho poměrně nového (doufám) a třeba i časem přispět k rozvoji oboru..v Čechách je pořád žalostně málo lidí, co se novým médiím věnují teoreticky. Navíc kde jinde než na nových médiích by Ti přednášeli lidé přes skype z Cornwallu a Singapuru? ;)
    BARD
    BARD --- ---
    to Paradaika: proc na nova media na FF UK?
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    PARADAIKA: Ja take.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam