• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAPostmoderni Filosofie
    Ma postmoderna koule? (c) Zdenek Vasicek :)
    Anzenbacherova definice: filozofie zkoumá neempirické předpoklady empirického.
    postmodernism: a term coined by jean-francois lyotard to label certain features of contemporary western society 'after modernity'; as a successor to modernism in the arts; and finally, as a philosophy which shares much common philosophical ground with poststructuralism;

    Tento klub by mel slouzit k diskuzim o postmoderni filosofii obecne, autorech, nazorech, myslenkach, a kritice postmoderny (to predevsim :)
    Vice info na home.

    flamy se toleruji :)) uplny offtopicy nikoliv..

    Osobni inzultace a vubec vyjadrovani mimo ramec rozumne diskuse vedene mezi inteligentnimi bytostmi NEJSOU tolerovany, po jednom napomenuti ktere se mine ucinkem bude takovemu ID pravdepodobne omezen pristup do tohoto klubu
    Pokud bude mit nekdo pocit, ze byl takto inzultovan a ja nestihnu zareagovat, at se ozve do posty :)
    rozbalit záhlaví
    SHE_MON
    SHE_MON --- ---
    XCHAOS: no ja bych fakt spis potraboval vylozene bibliografickou databazi
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHE_MON: www.wikipedia.org ? :-)
    SHE_MON
    SHE_MON --- ---
    neznate nekdo naky stranky, kde si muzu podle klicovyho tematickyho hesla dohledat hromadu bilbiografickejch odkazu? neco jako nakej philosophers index?
    dik moc
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HLEN: ano, samozřejmě to bylo mířené na id KOMATSU, pardon
    HLEN
    HLEN --- ---
    XCHAOS: co, kdo, ja ???? ... ja nc nechtel :))) .... nemelo to byt spis pro KOMATSU: ?

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HLEN: ty chceš něco jako reklamu na ten instantní výcuc, jestli tomu dobře rozumím.. nechce se ti číst složení na zadní straně pytlíku, je to moc malým písmenkama :-)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HLEN: Asi tak něco, jsem dneska nějaký líný...
    HLEN
    HLEN --- ---
    KOMATSU: hehe ... to jako udelat vycuc z vycucu ?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    XCHAOS: Heh, nechce se mi to celý číst.. nešlo by nějak stručně shrnout o co tam jde?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DUNAR_: dobře... toto je "opačným směrem" a relativně novější: http://en.wikipedia.org/wiki/Bogdanov_Affair :-)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    XCHAOS: stare.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: ehm, to byl překlep z "bonmot", nehledejte za slovem "bonbot" nic hlubšího :-)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    tak minimálně logic of sense, difference and repetition, monografie o Leibnizovi a Baconovi tedy nahodím.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    SEEKER: jupiiiiii, chci, chci, chci
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    JESSIEATREIDES: tak zítra či pozítří to snad někam nasypu, nějaké konkrétní preference? :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SEEKER: chci, chci, chci...
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    kdyby někdo chtěl něco od Deleuze, tak se mi podařilo v eng překladech sehnat prakticky všechno (tedy z toho, co není k dispozici česky)...
    PSYCHOZ
    PSYCHOZ --- ---
    XCHAOS: no on Evince umi taky otacet ze ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SEEKER: já mám Ubuntu
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    XCHAOS: eh, tvuj adobe reader neumí shift + ctrl + minus? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam