• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAPostmoderni Filosofie
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    uf
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    VIR_KENNY: dybych rekl GENERALLZovi at si strci pravo-levo do prdele, tak by se strhla bitka. :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    pravicovej filozof, juj
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    GENERALLZ: Niklas Luhmann např.
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    tentokrát nenapísu vůbec nic o Objektivismu, ale položím otázku: jistě se tady vyznáte konkrétně v postmoderní filozofii víc než já. mohl by mi někdo podat příklad posmodernistického filozofa, který by nějakou formou nějakou částí svých formulovaných myšlenek obhajoval trh, svobodu jednotlivce, kapitalismus...? Jinak řečeno, bylo by možné jej pokládat za "pravicového filozofa".
    ARGONC
    ARGONC --- ---
    LUBOB: Už jen přečíst a "rozumně" uchopit Deridu chce trošku té filosofické odbornsoti:-)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    tak jo, tak něco začnu: tématem budiž "pokus o uchopení různých významů slova postmoderní"

    - jako epocha / Jameson
    - jako přístup / Lyotard
    - jako objekt / ...
    - jako ...


    jak uchopit? smysluplne? vyhody? nevyhody? pomoci ceho uchopit?
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    amen
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    LUBOB: postmoderna není zápas ve volnym stylu, jak si myslej ignoranti :) ...je to reakce na modernu. to stačí. dál to nemá cenu rozjíždě tuto debatu, pže by to asi bylo vo základech.
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    DUNAR_: vůbec nevím, jaké bible a jakou starou pannu máš na mysli! já myslím, že je příznačné, že vy dokážete jen urážet - bez jakýchkoliv argumentů.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    BALVAN42: odborna? ale jdi ty. co to presne znamena v kontextu postmoderny?
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    LUBOB: jenže to má bejt odborná kritika :)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    DUNAR_:
    Tento klub by mel slouzit k diskuzim o postmoderni filosofii obecne, autorech, nazorech, myslenkach, a kritice postmoderny (to predevsim :)

    takze jestli nemas svoji postmodernistickou erekci moc tvrdou, muzes si ji strcit vis kam az ...

    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    Nevadilo by vám vrátit se k tématu diskuze, které je postmoderní filosofie?




    - generál přes lístkové katalogy si může založit "auditko" o těch nových biblích od staré panny, kde si může užívat svoji objektivistickou erekci

    - uvědomte si, že diskuze tady začíná vypadat děsně... jako kdyby tady diskutoval pizi, itchi, gregi, benny nebo gorg...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LUBOB: Tak!!
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    znaki konca :-)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    HAROLD: překlad prosím...
    ROM
    ROM --- ---
    Z hlediska objektivni reality musim priznat ze mi na to nejde kliknout!
    ROM
    ROM --- ---
    коллективицеская фикция :) tak by urcite hlasovala Alisa Zinovjevna ktera od svych 15 uz nemusela menit zadne nazory protoze uz mela ve vsem jasno :)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Hlasujte teď!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam