• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...



    Temata


  • novinky ze sveta #security #privacy obecne, nejen #tor #pgp ale taky app pro telefony, sifrovani disku [#truecrypt, #luks/#dm], bezpecne #backupy
  • ocenovany jsou navody a howto pro ruzne novacky, pokud mate, dejte vedet, dame i na home
  • aktualni admin: Overdrive, takze pokud neco, klidne piste do posty
  • PROSBA: pokud linkujete, vzdy napiste co to vlastne linkujete, ne, ze by jeden neveril neznamemu linku, ale je to tak prehlednejsi

  • Spratelene kluby: [ PGP, SSL & Co. ] -- [ Technoparanoia (Facebook, Google latitude a další) + NSA + účinné postupy při obraně soukromí ] -- [ Cyber.Punk: cyberpunk is not dead! cyberpunk is NOW! : SubHuman, PostHuman, TransHuman, InHuman ]
    Know & Howto: [ Pretty Good Privacy - Wikipedia ]
    rozbalit záhlaví
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    JDEE: Jak jsi prisel na to ze zrusil svou ucast prave kvuli vam??
    JDEE
    JDEE --- ---
    14.3. se CircleTech ucastni konference o bezpecnosti http://e-konference.utb.cz/
    Po te co Eurotel zjistil, ze se ji ucastnime, zrusil svou ucast i sponzorsky prispevek.
    Prijde mi to docela zabavne :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    a kdo to spravuje? nemuzu o tom najit zadne informace
    GOG23
    GOG23 --- ---
    vite nekdo jaky system se pouziva v CR k odposlouchavani interentu?
    JDEE
    JDEE --- ---
    Ano.Proc?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Znate nekoho kdo realne vyuziva sms007?
    JDEE
    JDEE --- ---
    SMS007 lze zakoupit na www.softwaremarket.com (Nokia).

    NVT
    NVT --- ---
    Tak rovnou řekněte, že máte strach.
    Nebo že vám pár tisíc mrtvejch nevadí, když to nejsou árijci tý správný barvy vlasů a očí.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JDEE: Vypovidaci hodnota nula nula nic.
    A par dobre umistenych Tomahawku...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    JDEE: Stejne si myslim ze zadny utok na Iran nebude... to spis driv pujdou po Syrii... ale uz dost OT
    JDEE
    JDEE --- ---
    Pravdepodobne tato petice utok na Iran neovlivni, ale prace spojena s jejim podpisem je tak mala, ze to stoji i za tu malou sanci.
    Petice prinejmensim ukaze, kolik lidi za Fuhrerem nestoji.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    JDEE: I kdyby patrilo... Opravdu si myslis ze je to k necemu???
    JDEE
    JDEE --- ---
    Do teto diskuse to sice nepatri, ale prijde mi to dulezite.

    Petice proti utoku na Iran
    http://stopwaroniran.org/statement.shtml
    JDEE
    JDEE --- ---
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ADM
    ADM --- ---
    kamos od operatora rika ze blokaci, zjisteni identity podle IMEI je mozno, pokud je k tomu budou tlacit fizlove. ja prej mam tlacit na ne, pokud jde o trestny cin (skoda nad 5 litru), jakoze jde, protoze to sami nedelaji. tak jsem sam zvedavy, a kdyztak budu informovat.
    ADM
    ADM --- ---
    no vida, pred mesicem mi ukradli mobil, koukam prave do zarucaku ... a mam tam IMEI. tak schvalne udelame pokus, zitra se na to preptam u operatora. od fizlu by mi pry melo jeste neco prijit (hlasil jsem to kvuli dokladum), tak budu cekat a zkusim to pak u nich. uvidime jestli ti zmrdi delaj taky neco pro lidi a ne jen proti nim.
    KEMPES
    KEMPES --- ---
    ohledne archivace IMEI se nema cenu dohadovat (viz. DANYSEK). jina vec je vyuziti ze strany policie - policie to vyuzit umi (overeno v praxi, kamosovi takhle sebrali telefon, kterej si koupil v nejakem bazaru. prave na zaklade IMEI), ale dela to minimalne. muzeme tedy pocitat s tim, ze kdyz nekdo bude chtit svuj ukradeny telefon zpet a zatlaci na PCR, nebo PCR bude potrebovat nejake kladne body za vyresene pripady, tak teto moznosti vyuzji...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JDEE: ve vyhlasce 485/2005 je mj. uveden pozadavek na archivaci IMEI u uskutecnenych spojeni, takze lze predpokladat ze s touto informaci pracuji (pozadavky evidentne psal nekdo, kdo vi co chtit).
    JDEE
    JDEE --- ---
    Konkretni telefon je mozne v siti rozeznat nezavisle od SIM.
    Jestli tato data pro rozpoznani pouziva i policie, nevim...nicmene u operatora to mozne je a policie ma do site pristupove body(takze pokud to nedela, je to pouze jeji neschopnosti).Stejne moznosti ma Agatha.
    Dalsi indicii by mohlo byt, ze Judr. Sokol ma diplomatku plnou telefonu :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam