• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Nojo bohuzel ja jsem ale 1000Km daleko od udalosti a jen tak se zpet nepodivam... navic at na to koukam jak chci stejne si myslim ze by se mi spis vysmali...
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    JESSE_MORENO: Neni zac:) Osobne bych tipl, ze jako kamos mas dokonce vetsi sanci nez jako policie, protoze ty asi nikdo dvakrat rad nepomaha...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JESSE_MORENO: Jo, to udelat MUSIS ;)
    (A troska buzerace by jim neuskodila. Do konce by to nedoslo, spis by to trochu pocuchalo pozici par lidi ve firme...)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SHINIGAMI: No tos me uklidnil :oD
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    JESSE_MORENO: Na to ti porad staci jeden select z DB, staci mit kamose na spravnem miste... :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: COco? :o) myslis jako jit si stezovat na policajty? A cim bych to prokazal? Nene na to uz je pozde... mozna kdyby mela ten papir a to taky buhvijestli... ono to asi nebylo vytistene na specialnim papire: Oskar, odposlechy ;o) Jen jsem chtel uvest takovou perlicku ktera neni od znameho nebo neco podobneho ale primo ma soukroma...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JESSE_MORENO: Moc pekne. Nemel bys na to aplikovat ohlasovaci povinnost? :-/
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Tzn. nekdo si sedl a nechal zhruba mesic monitorovat jeji cislo...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Tusil jsem ze to nekdo takhle spatne pochopi... ja to taky dost blbe napsal. On nemel klasickej vypis kolik komu... on mel podrobnej vypis OBSAHU sms...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JESSE_MORENO: Sakra, potreboval bych ty spravne zname :)

    JESSE_MORENO: Na tohle ti staci nekdo na fakturacnim operatora, imho.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Bejvalej moji pritulky ji takhle prisel sermovat pred xichtem papirem s podrobnym vypisem SMSek.... moc velka skoda ze to neukoristila, jsem ji rikal ze kdyby mu to chnapla z tech pracek tak s takovou veci mohla bejt docela legrace...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Hmmm a nejlepsi je ze se tohle deje nejen v pripadech protizakone cinnosti uzivatelu telefonu.... staci aby nekdo znamej neco potreboval
    SATAI
    SATAI --- ---
    NICE: Hmmm. Ještě, že jsem čistej :-/
    Máš k tomu nějaké podklady, ktreré by šlo vhodně použít? Trošku rozvířit vody...
    NICE
    NICE --- ---
    SATAI: Uz je to urcite vice nez rok, mohlo se to zmenit. Ale bylo to tak, ze policie nema zadnou fyzickou prekazku k provadeni odposlechu. Tzn. neni to tak, ze soud rozhodne o odposlechu a pak prislusny operator odposlech umozni, alebrz je to tak, ze operatori umoznuji policii odposlouchavat cokoli kdykoli a je jen na libovuli policie, jestli si k odposlechu zajisti povoleni soudu nebo ne.
    Takze v praxi to vypada tak, ze policie si libovolne odposlouchava protizakonne jakykoli mobil, kdykoli se ji zlibi, jen se to nesmi nikdo dozvedet, coz se nedozvi. Techto odposlechu je radove vic nez tech legalnich. 10x ? 100x ?
    SATAI
    SATAI --- ---
    NICE: Mohl bys to, prosim, rozvest? Jake telefony jsou protizakonne odposlouchavany?
    NICE
    NICE --- ---
    JESSE_MORENO: Legalne by to neproslo. To ze policie PROTIZAKONNE odposlouchava vsechny telefony (potencialne) je bohuzel pravda. Ale bylo mi to vysvetleno tak, ze nezakonne metody u policie prinasi nejvetsi vysledky, a ze bez tech nelegalnich odposlechu by toho moc nevyresili :-))
    SATAI
    SATAI --- ---
    REDTIME:

    SIFRUJEM SIFRUJEM A SIFRUJEM
    Marie Stuartovna

    SIFRUJEM SIFRUJEM A SIFRUJEM
    Admiral Jamamoto pred bitvou u Midway.

    SIFRUJEM SIFRUJEM A SIFRUJEM
    Ministr Zimmerman

    SIFRUJEM SIFRUJEM A SIFRUJEM
    General Jodl
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    SATAI: a proto jedine reseni ... SIFRUJEM SIFRUJEM A SIFRUJEM :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    REDTIME:
    Napises misto a cas, ten dopise se nepouzije, ale na miste te v dany cas shodou okolnosti legitimuje hlidka...
    ...nebo si predstav daleko subtilnejsi metody. Precti si trebas Singha, vtipnych aplikaci je jiste cela rada.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JESSE_MORENO: mno pokud je to vazne chranene listovnim tajemstvim ... tak sice ti mail nekdo muze cist ... ale pokud by se dozvedel neco fatalniho, tak to stoje u soudu nemuze pouzit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam