• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    MIILEK: údajně ano, přesnost na asi 5-10m
    SATAI
    SATAI --- ---
    MIILEK: A ja zase slysel, ze te mohou najit, kdyz pouzivas GPS. Zajimave je, ze nikdy neni u takoveho zdroje popsano, jak se to deje ;)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ja jsem slysel, ze "chytre" telefony komunikuji se siti, i kdyz jsou "vypnute". Ale nevim, jestli je to pravda.
    MIILEK
    MIILEK --- ---
    CLONE9: A on je ten IE jako dobrej? :P

    Tak jsem tak zaslechl, že telefon je možné lokalizovat i tehdy, když je vypnutý. Co je na tom pravdy?
    CLONE9
    CLONE9 --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: ty jses jelito, kvuli takovejmhle si pak lidi myslej, ze je IE neco spatnyho

    CERMI: nastroje, moznosti, obsah (osobni informace) -> automaticke dokoncovani

    staci odskrtnout checkbox, jak pises
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    CERMI: zahod IE
    CERMI
    CERMI --- ---
    Snad to není moc OT. Kde v IE můžu vypnout zobrazování již jednou napsaných hodnot do polí na Netu (vypnout tzv. "našeptávač")??? V Mozille je to jednoduchý, odškrtnu checkbox a je to... ale IE... zkoušel sjem cookies, historii atd... Díky
    RCR
    RCR --- ---
    B52: asi vam ve firme nefunguje vertikalni komunikace tak, jak by mela - prislo by mi logicky, ze se zeptas jich a dostanes od nich navrh, ktery vylepsi vase sluzby zakaznikum, v souladu s jejich bezpecnostni politikou, s nimz pak pujdete za managory. To o cem jsi psal neni zadna prdel a jestli mate mezi zakaznikama par idiotu (kterych je se zvysujicim se majetkem z neznamych duvodu primo umerne vic), na nihz ale vydelavate slusny penizky, asi stoji za to, udelat sluzby pro idioty.
    Druha cesta by mohla smerovat jeste prez vylepseni navigace v tom systemu samem - dyt byste meli mit nejakej konkretni feedback od tech zakazniku i z interniho testovani a na jeho zaklade by melo bejt mozny upravit par veci - ono to muze bejt o jednom ci dvou chybejicich tlacitkach na spravnech mistech.
    B52
    B52 --- ---
    RCR: hmm...dokud to neni jejich podpis na pojistce, tak je to sumak...kazdopadne, jedinou odpoved, kterou jsem od nich zatim dostal bylo..."dyk mame system, tak ho pouzivejte."...ale to uz je nase vec...
    RCR
    RCR --- ---
    B52: Meli by, protoze i jim by melo jit o bezpecnost vasich transakci.
    B52
    B52 --- ---
    SATAI, RCR: Diky za rady...je to dobry napad...ale jeho reseni uz necham na nasich ITcich...ty me budou milovat :o)
    RCR
    RCR --- ---
    B52: https a sms kontrola s heslem.
    SATAI
    SATAI --- ---
    B52: Zabezpeceny webpristup? Klice podepsane nejakou slusnou autoritou, pekne jmeno, heslo, pripadne potvrzeni SMSkou.
    B52
    B52 --- ---
    jo jo...tohle beru. Asi jsem mel lip specifikovat pozadavky. Je to takhle: (omlouvam se za obsahlejsi post) vedeme investicni portfolia a na bezne operace mame interni system, kterej ac by mel byt zabezpeceny dobre, je na instalaci a uzivani ponekud narocnejsi, X krat tydne se mi stane,...nutno podotknou, ze po X tem varovani a upozorneni...ze mi klient napise at mu treba seznam jeho dennich operaci poslu na jouda.lama@seznam.cz...ze neni v kancelari, je na dovoleny, zrovna se mu nechce strachat se do firemniho systemu atd. A me stiha dilema, ze - za A - pokud neprovedu klientovu operaci, druhy den rano ma klient jineho maklere, ktery ji provede a - za B - pokud se nahodou prolakne, ze jsem podobne info poslal takhle...radsi si nepredstavuju nasledky ani nemluvim o tom, kdyby se nejake info dostalo na verejnost. Vetsinou klienta premluvim at pouzije standardni system, ale ne pokazde. Vim, ze spousta kolegu to resi tak jak jsem popsal nize...tj. standalone softem kt. klient pouzije k precteni prijateho souboru. Jestli klintos cd ztrati nebo nekomu da uz neni moje vec. Hlavne aby ode me odesel zabezpeceny soubor.
    RCR
    RCR --- ---
    B52: nezbyva nez souhlasit se SATAI, podporu na druhe strane si sjednat musis, pokud ti ji nejsou s to poskytnout, pak ji jednoduse nepotrebuji a protoze jsou to tvi klienti, nepotrebujes ji ani ty pro komunikaci s nimi. Nebo nemaji dostatekj informaci a pak je asi na tobe, abys jim vysvetlil, co posilas a proc by to melo byt sifrovane.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    B52: Nemusi se ti libit zpusob jakym ti satai poradil ale co do obsahu s nim musim souhlasit... resit kryptovani mailu s klientem aniz bys mel podporu nejakeho ITaka co se postara o implementaci je fakt nemozne a presne to co popisujes s CD kde vsechno bude uz je tak zasadni moznost nabourat tohle zabezpeceni ze souhlasim ze je to nesmyslne...
    SATAI
    SATAI --- ---
    B52: jedina vec horsi nez zadna bezpecnost je bezpecnost delana blbe

    A vazne si nemyslim, ze kdyz mas na druhe strany lamy, co ani nenamountuji disk a nemas podporu IT oddeleni, tak ze to zvaldnes udelat dobre.
    B52
    B52 --- ---
    SATAI: No to je rada nad zlato. Vis co, kdyz nejsi sto odpovedet kloudne tak neodpovidej radsi vubec. Pozdavek na to kryptovat mailovou komunikaci s klienty je rozhodne neco tak nestandardniho, ze je lepsi se na to rovnou vykaslat...Pokud by mel nekdo lepsi napad. Budu vdecny.
    SATAI
    SATAI --- ---
    B52: TC netreba instalovat.
    Popravde bych se na to s tvymi pozadavky vykaslal. Co tak duleziteho prenasis? Bud to udelas blbe nebo vubec.
    B52
    B52 --- ---
    to nevim proc? Moji klienti jsou kde co, ale v naproste vetsine pocitacovi nalfabeti...tezko jim budu vysvetlovat jak mountovat virtualni disky. Nemluve o tom, ze ve vetsine firem zadny soft tohodle tipu mistni zabezpeceni nepovoli nainstalovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam