• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    GIF_242: to, co Oera nazyva VPN, ma fskutecnosti s VPN pramalo spolecnyho. je to spis proxy..
    EXX
    EXX --- ---
    HYDRAX: a cos teda koupil? jako zohle je taky risk trochu..v dobe crypta.. se taky muzes probudit a zjistit ze tvuj vpn poskytovatel zmizel..i s tvejma coinama..napriklad.. ja se snazil vybrat vpn pred rokem uz..a jako..takovejch nabidek ze jsem si rekl ze pockam az pochcipaj mrsiny..
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    GIF_242: jde o nároky na propustnost, anonymitu, požadavky na technickou podporu, kvalitu šifrování apod. - viz to srovnani, na ktere odkazuje [ HYDRAX @ Anonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ... ]
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    no a když ta VPN je v Opeře má cenu si jí tedy platit nějak solo?
    HYDRAX
    HYDRAX --- ---
    STEMBUS:

    Zaplat si VPNku. Ja jsem si to minuly rok koupil a jsem spokojeny. Bylo to asi nejlepsi rozhodnuti a investice co jsem mohl udelat... Jedu na mobilu, notasu a zbyle pristupy jsem rozdal po rodine.

    Myslim, ze by to mel pouzivat kazdy stejne jako treba klicenku na hesla, dvoufazi nebo sifrovani. Proste z toho mit navyk jako u cisteni zubu.

    Kdyz jsem si vybiral co koupit, tak mi teda doslo, ze je to taky obrovsky konkurencni bussines a product palcement na ruznych blogach, nebo u youtuberu. Tak bacha, nekupovat hned prvni bez rozmyslu...

    No takze vyber nebyl uplne easy (nemel jsem tuhle tabulku) a nakonec jsem vybral providera ktery pise, ze nedela logy, jede na openVPN a u ktereho slo platit bitcoinama. Cena byla aai 80$/2 roky/5 device

    Nedavno jsem skrz blog Trezoru nasel tohle porovnani. Mam jednoho z tech cca 5, kteri jsou dle te tabulky ve vsem nejlepsi..

    That One Privacy Site | Choosing a VPN
    https://thatoneprivacysite.net/choosing-the-best-vpn-for-you/

    Tak treba Vam to pomuze!
    EXX
    EXX --- ---
    777PLAY: hidemyip
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    777PLAY: doporučil bych ti OPERA prohlížeč, který má v sobě zabudouvanou VPN, což je právě tak proxy - je zdarma přímo v prohlížeči, můžeš si tam i vybrat několik zemí odkud jakoby chceš přistupovat...

    to je asi nejjednodušší řešení pro lajka...

    bohužel ale asi zjistíš, že takové řešení je pomalé a třeba na streamy atd to rozhodně není...

    pak zde jsou placené VPN služby, je jich spousta, dle mě jsou všechny přehnaně drahé, ale... budou asi fungovat.
    STANLEY
    STANLEY --- ---
    777PLAY: proxy
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Zdarec, chci se zeptat, existuje nějaký program, který mi virtuálně změní ip adresu, podle mého zvoleného státu? jedná se mi o to abych mohl online sledovat pořady.....díky
    KECAM
    KECAM --- ---
    hehe, praha smart city jak cyp.
    Únik dat z Nevyhazujto.cz aneb Co se dá zjistit, když máte v heslu název webu - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/clanky/unik-dat-z-nevyhazujto-cz/
    KECAM
    KECAM --- ---
    Introducing ProtonMail Bridge, email encryption for Outlook, Thunderbird, and Apple Mail - ProtonMail Blog
    https://protonmail.com/blog/thunderbird-outlook-encrypted-email/
    MOD
    MOD --- ---
    jsem už drahno mimo a potřeboval bych pomoct.. nějaký fungující darknet market? nejde mi ani tak o "věci" jako spíš o služby..thx
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    Millions of high-security crypto keys crippled by newly discovered flaw | Ars Technica
    https://arstechnica.com/...crypto-failure-cripples-millions-of-high-security-keys-750k-estonian-ids/
    HYDRAX
    HYDRAX --- ---
    Jo a jeste me napadlo, ze se podelim o tohle. Jestli nekdo premysli nad VPNkou, tak tady jsem nasel (skrz blog Trezoru) tenhle seznam a hodnoce ruznych poskytovatelu. Web je hodne zaplaveny affiliate reklamou a udelat si cisty usudek na zaklade "recenzi" s refferal linky o tom co je kvalitni je u VPNenek docela nadlidsky ukol. Tak treba se to nekomu sikne..

    That One Privacy Site | Choosing a VPN
    https://thatoneprivacysite.net/choosing-the-best-vpn-for-you/

    Osobne jsem tedy nahodou trefil jednoho z mala co maj vsechno v zelenem, placeno bitcoinem na 2 roky OpenVPN pro 5 devices a spokojenost.

    Vzdy to ale bude samozrejme o duvere, protoze temer kdokoliv si dnes muze zalozit firmu nekde v rajich a prikrejt si tak hosting nejakou radoby pohadkou o tom, jak nic nelogujou...
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    NAVARA: a tvrdej oni jedno nebo druhy?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TADEAS: jedna věc je, že k těm informacím ohledně mailu mají přístup a úplně jiná, že si ho ponechávají - místo aby celý email zašifrovali, včetně hlaviček, při uložení
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    HYDRAX: nevim jak ohledne logovani adresy registrace, ale o adresach prijatych a odeslanych mailu zakonite musi vedet

    Due to limitations of the SMTP protocol, we have access to the following email metadata: sender and recipient email addresses, the ip address incoming messages originated from, message subject, and message sent and received times. We do NOT have access to encrypted message content but unencrypted messages sent from external providers to ProtonMail are scanned for Spam and Viruses for the protection of our users. We also have access to the following records of account activity: number of messages sent, amount of storage space used, total number of messages, last login time.
    B3DA
    B3DA --- ---
    HYDRAX: dobré vědět :) dík !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam