• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    LALINA
    LALINA --- ---
    v té skice me dost ten faborek rusil..delal prilis velkou protivahu té kose samotné, dokonce strhával pozornost svou dynamikou spis na sebe..... ale pokud ho vizuálně potlačíš, mohlo by to projít...ale klidne by to slo i bez nej
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    Kostej ma divci rysy...
    ANNA
    ANNA --- ---
    STRYX: ten fábor se mi líbí, už pro tu symboliku... jinak wow.
    STRYX
    STRYX --- ---
    jako ten faborek by byl i na druhe strane a vselijak se tam vlnil.
    STRYX
    STRYX --- ---
    Kostej dostal podobu. Trosku ted premyslim o tom faborku za kosou, jestli to tam moc nezaplnuje. Na druhou stranu, je to takovy dynamizujici prvek...

    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    naozaj, vyzera skvele
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    So far so good ;) Uz se tesim na final, rysuje se to naramne.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    STRYX: Dont have much time, lets blur that all up :D
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    drzim minutu ticha za krysu na schodech
    MEDIUS
    MEDIUS --- ---
    STRYX: Krásně se to rýsuje, těším se na další postupy!
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    vypada to skvele, vydrz!:)
    STRYX
    STRYX --- ---
    TEAPOD: Nojo, to jsou tyhle fantasy obalky. Ja na to take nemam moc trpelivost :o) Ale na tu predchozi byly docela dobre ohlasy, tak se snazim drzet puvodni styl.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Hned jak to vidím, že je tonedokončene, bych se do toho pustil to domalovat
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Na todle ja nikdy nebudu mít trpělivost :)
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    vau super světlo !
    STRYX
    STRYX --- ---
    Postup

    LALINA
    LALINA --- ---
    je to celý tak plny, že je to až moc... prázdny schody to zachranujou:-)
    prázdnota je cenná vec, netřeba všechno zahustovat předem určenejma liniema, tvarama a formama....
    dívka dole dává trochu plakátovanizovanému obrazu prvek napetí, nečekanosti... človek trebas ani neví proc, ale pocítí tajemno, napetí... není to tak prvoplánovitý

    me se to líbí, presto, ze je toho tam na muj vkus hrozne moc
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Ja myslim ze kouka hlavne po tom stinu co se na ne plizi zleva, takze imho v pohode. Stejne si myslim, ze by v barve mel nejvic vysoupit z toho vsecho pozadi a okoli prave Kostej, tak uvidime jak se to povede. Zatim dobra prace mistre Pustiku ;)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    STRYX: se svetlejsim pozadim i jo, ja si pozadi predstavoval tmave a schody jako jediny svetlejsi flek... ale i tak, lebcicka nebo dve a bylo by to podle meho vkusu :)))

    Ta zenska hlava mi naopak prisla dokonala - tedy z toho nastinu co jsi sem hodil jsem mel pocit ze je to zlodejka a ze jde do akce klasicky velmi obezretne a zaludne, kouka kde se jak proplizit a prekvapit zezadu...
    STRYX
    STRYX --- ---
    TOMASEQ: Prazdne schody mi ani neprijdou nejak nevhodne. Potreboval jsem tam oddelovaci plan. V barve to bude: Tmavsi hrdinove> svetle schody > tmavsi Kostej > svetle pozadi + prisery. Lebky tam asi jeste nekam nandam. Krev tam byt nemuze, protoze je to pro deti 12+.

    MYDRIM: Dekuji. Dost uvazuji o tom, ze ji tu hlavu srovnam. Jenom si rikam jestli takhle vyjimka v tom pootoceni, prave nerozbiji pripadnou prilisnou uniformitu jejich postoju. Jinak vzniklo to ciste mimodek tehdy kdyz jsem ji chtel necha rozevlat ty faborky vzadu na hlave.

    WIPER: Vojtidlo docela logicky navrhoval, ze by tam mohla byt krysa, ktera je vernym souputnikem druida a tak by si zaslouzila byt i zde. Na druhou stranu, me se do toho moc nechce. 1) ty schody se mi docela libi prazdne, protoze hrdinove sami docela tvori vizualni bordel. 2) jejich hlavy a shrumaz priser vytvari kompozicne kruh do nehoz by cokoliv na schodech mozna prilis nasilne zasahovalo. Ale vyzkousim tam neco dat, ciste jak by to vypadalo. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam