• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    hricka

    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: zombie, chapu, ale ona ta ruka k tomu prostrednimu opravdu nepatří.. když se podívám pořádne, vidím, že patří romu vedle.. ale asi je to fakt jedno..
    STRYX
    STRYX --- ---
    TEAPOD: Tak tak :o)
    ANNA: Vajicko je urcite veskrze kuriozni artefakt. :o) Klitoridalita? je vsak imho spis az druhotny vyraz :o)
    MYDRIM: Urcite dobry postreh. Zkusim s tim neco udelat, i kdyz nevim uplne co. Ta noha mi takhle vysla po dlouhych bojich o to aby kostej vypadal stabilne, v nakroceni a navic symetricky rozkrocen. V zaverecne fazi se na to jeste mrknu.
    TOMASEQ: Ono to takhle v barve a strukture vzdycky vypada o neco jinak.
    LALINA: Vejce je zamer. Legenda pribehu je takova, ze zle podzemi mesto okupuje padouch Kostej a chysta zkazu prilehleho lidskeho mestecka. Na rozdil od minuleho hlavniho padoucha je nebezpecny tim, ze se vsak potuluje po okoli a kosi co mu prijde pod brit. Navic je nesmrtelny a nelze ho nijak zabit. Jeho duse je totiz skryta coby plamenek v malem zlatem vajicku, dlicim na trune v srdci jeho podzemniho palace. Hrdinove musi prezit Kosteje, sebrat par artefaktu k otevreni Brany osudu, vtrhnout do truniho salu a vejce rozbit.
    LALINA: To jsou zombie. Schvalne jsou vselijak divne pozohybane ;o))
    MERLKIR: Diky. Dobre postrehy. O mannandove krku vim a uprimne receno mi moc nevadi. Elektru asi jeste opravim.
    ALISTAIR: Hm,hm. Jako moznosti je spousta. Ale ja zase musim respektovat nejakou barevne kompozicni svetelnou logiku. Prilis mnoho konceptuality komplikuje kompaktni zpracovani a nemam tolik zdroju abych se s tim mohl tak piplat.

    Imho podobny pripad, jako to zlute svetlo tenkrat za Zorkalem. Cloveku to pozdeji nejak rusici ani neprijde.

    Ok, Mannanda teda mozna trosku zkratim :o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALISTAIR: ó, jak často spolu zdanliví protivníci splývaj:-)) ale neznám příběh , jen me to tak napadlo :-)))
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRYX: Hmm, je pravda, že koščej by mohl být nasvícený možná ještě trochu jiným odstínem světla, aby "politicky" nesplýval s postavami, koneckonců jsou to protivníci

    a ten krk mannanda je fakt ET mimozemšťan :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Elektra má imho trochu nízko rameno (ruka vypadá vykloubeně) a borec s vysokým límcem má dlouhý, dlouhý, dlouhý krk! Tlustší než ten límec btw.

    Jinak se to rýsuje dobře :) takové comicsové barvy..
    LALINA
    LALINA --- ---
    ty tri opbludky vpravo: jako by ta prostrední mela divne ohnutou ruku, nez zjistim, ze ta ruka (kus) patří te vedlejsí postavě...ale treba se to pozdejsim zvyraznením/potlacením vylepší
    LALINA
    LALINA --- ---
    to vejce je fakt záměr? me tam teda dost stve:-)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    STRYX: luxusni - a schody uz me vubec nedrazdi, takze nechat prazdne jak jsou ;-)
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    STRYX: Mozno dako odlisit (stmavit? neviem) nohu tej zlej zeny od laveho meca, kompozicne je to takto dost debilne napojene.

    (btw co ma byt ten nalavo s vystrednym golierom a kam sa pozera a kam ukazuje?)
    ANNA
    ANNA --- ---
    vajíčko-klitoridální ekvilibrium (?-!)
    jsem natolik uchvácena symbolem, že se nedostává sebemenšího kunst-kritického prostoru,))
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Snesl :D
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Vajičko
    STRYX
    STRYX --- ---
    Diky :o)

    Tak dnesni pokrok..

    OKEYA
    OKEYA --- ---
    STRYX: Myslim, ze fabor bych vypustil ... copak je to nejaka kocka z vesnice nebo indian, aby na vsechno veseli faborky .... je to vrazdici mrcha. ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ALISTAIR: Hehe
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    chtěl jsem k tomu řict že mi to připomína ty dva bratry illustratory, co dělali Hobbity a Hvězdne války. Tou modři a tak...
    PHOB
    PHOB --- ---
    prijde mi, ze ses timhle trosku nekam posunul jinym smerem, coz je dobre.. uz to nei takove zasnene, ale razne a paradni !!
    PHOB
    PHOB --- ---
    ty o hej chlape... smekam, paradni ilustracka, moc povedene, sem zvedav na dokoncenou praci... paradni nasviceni, paradni atmosfera, na me mozna moc postav. kazdopadne super anorekticka babofka :)...
    parada !!
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALISTAIR: teda jsem presnej opak anorekticky pubosky, ale libi se mi to moc:-)))
    KUATO: ty jsi snad odpůrce Lalíny z profese, co? nebo z plezíru? ;-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam