• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRYX: No, podle pravidel je tak maximálně na třetím levelu :))
    STRYX
    STRYX --- ---
    ALISTAIR: Nebo je uz na nejakym epic levelu ;o) DObra pripominka ;o)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    LODBROG: To jsou mi zas nějaké mýty...

    Nejstarší manuskript německé školy z Lichtenawerovy linie - HS 3227a - z roku 1389 například výslovně uvádí, že ruce mají být umístěny mezi záštitou a hlavicí, NIKOLIV tedy na hlavici.

    Takže pozor na zdroje "vědomostí". Kde jsi slyšel to s rukou na hlavici?

    Pravda je taková, že ruka na meči není fixovaná na jedno "předepsané" místo, ale dynamicky se přizpůsobuje situaci - tu se může palec opřít přes záštitu na čepel, tu může být ruka pevně sevřená, tu se jedna ruka dotýkat rukověti jen třemi prsty, tu pěst na hlavici, ale rozhodně nemá smysl kázat nějaké fixní "pravdy" v tom stylu a s tou sebejistotou, kterou jsi předvedl :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    LALINA: Z pohledu Kosteje preci ;o)
    LODBROG: Eee... asi bude jeste na prvnim levelu. :o) Diky, dobra pripominka.
    PHOB: Nene, ty jsi pro me autorita. Fakt se nad tim zamyslim. :o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    LODBROG: dlouhovlasý vlevo???
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    STRYX: Mně spíš vadí, jak dlouhovlasý hrdina vlevo drží ten meč - meč se má držet za hlavici - leda že by s ní zrovna někoho mlátil do hlavy...
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: no ono to logo by melo dle meho spis trosku vycnivat z toho... ta textura mi tam nesedi jen proto, ze vse ostatni je pekne ciste... a najednou prask, hodne jemna textura detailni... ale chapu, ze je to da se rict dane...
    jen sem rek, ze mi to tam nesedi, coz Ti muze byt ukradeno hehe :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    me se textura líbí
    další text uz bych tam snad radsi nedávala
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Co se tyce textury, takovy je styl dornu z prvniho dilu. Nijak mi nevadi, asi jsem si uz zvyknul ;o) Ale kdyz to zminujes, jeste se nad tim zamyslim.
    STRYX
    STRYX --- ---
    FENRIS: CAR2N: LORD_SHAPER: Diky :o)
    PHOB: Vim, podtrzenitko je rudiment. Jeste se bude doladovat. Puvodne na dornu 1 je tam pod nim podtitulek. V soucasnosti neni uplne jasne jestli tady bude podtitulek take, nebo bude dole nebo nebude vubec. Kdyby mel byt pod tim podtrzenim, tak by se asi tloukl s kosou. Neni tam moc mista. Navic mozna se bude zohlednovat pripad, ze by se to delalo univerzalne pro dvojjazycny tisk. To by podtitulek asi nebyl vubec aby nemusely byt tisteny dve grafiky.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Hm, to podtržení mi tam taky moc nesedí, ale asi je zase třeba zachovat jednotný design s minulým Dornem.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: povedene, akorat ten napis trosku nesedi... podtrzeni bych uplne vyhodil... a mozna bych to zkusil i bez textury... takhle mi to k tomu moc nepasuje...
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: Moc hezký. Jen pokračuj. :) S olejem se dělá krásně a výsledek stojí za to.
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    pekny vsechno
    olej se mi libi, pripomina mi atmosferou nejaky pohadky, takovej ten detskej "magickej" pohled na svet
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    STRYX: zupa :)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: Jojo, je to faerská píseň, napsaná v 19. století, ale v romantickém duchu se zdařile drží stylu středověkých balad.

    Část je přeložená tady, ale má to trochu horší zvuk http://www.youtube.com/watch?v=fYMG9BaVUao&feature=related
    Existuje i metalová verze http://www.youtube.com/watch?v=xoxw46rB428
    STRYX
    STRYX --- ---
    ARFEA: To je mimochodem vytecny song. Hezky mi zni. To je Faersky? Je nekde k dispozici preklad?
    MEDIUS: Diky, uz zkousim dalsi. :o)
    ANDRASTE: Musim jeste vymyslet kam ho povesim.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Olej vzpada skvele. Nafot to nekde na zdi. :o)
    MEDIUS
    MEDIUS --- ---
    Hříčky jsou naprosto dokonalý, obě bych chtěl na zeď. Jinak jsem rád, že jsi zkusil olej, je velmi povedenej a těším se na další.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRYX: kachnička aneb The Long Serpent

    "... The Battle of Swold ended in the death of the Norwegian king. Olaf fought to the last on his great vessel the "Long Serpent" (Ormurin Langi), the mightiest ship in the North, and finally leapt overboard and was seen no more..."

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam