• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    STRYX
    STRYX --- ---
    ESL: Proc uplakany?
    KERWIL: Byl to nejaky Juno Reactor, Shango
    LEON_CHAMEAU: Dancing about architecture... hm, to zni jako vyzva :O)
    ISIS: Ja se zapojim, jenom se to musi nejak dobre sejit.
    ISIS
    ISIS --- ---
    /stryx by se mohl zapojit tady: [ Nakresli pisnicku. ]
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    STRYX: Pekne, pokus o kreslenie hudby, i ked stale plati "Talking about music is like dancing about architecture" ;)
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Mozna bys k tomu mohl tu inspiracni hudbu nahodit, dostalo by to tim dalsi rozmer...
    ESL
    ESL --- ---
    STRYX: Vida, a já jsem to vnímala jako uplakaný pohled do podzemní klenotnice, resp. na kousek dračího pokladu. :o)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tak v tom případě to na mě působilo v zásadě ve shodě s autorovým záměrem :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Asi na tom ve skutecnosti nezalezi u projevu takoveto miry abstrakce, ale puvodni zamer byl nakreslit hudbu jako tekouci proudy ruznych provazanych forem ozdobenych promenami v lokalnich motivech. Snazil jsem se aby se v obrazku bortila hranice mezi abstraktnim ztvarnenim (ze cele je to ulet) a konkretnim ( jsou tam jasne definovane prvky s osvetlenim a plasticitou, ktere se zdaji jako by mely nejaky ucel ci ze je jejich forma smysluplna, ale zaroven nelze rici o jaky prvek se opravdu jedna). Chtel jsem aby jako v pripade hudebniho pocitku dochazelo k efektu, ze obrazek je vzasade sdelny (tj lokalni formy nesou nejaky naboj a obrazek i v celku nejak pusobi) ale nelze vzasade rict s jistotou co konkretne komunikuje. Emocni naboj by ale mel byt predan. Urcita cast vyrazu je sdelena ac zaroven neni pochopena.

    Osobne se mi libi i jenom tento samotny zpusob pojimani promeny vyrazu svazku nejakych kontinualnich tendenci bez ohledu na to, ze by se melo jednat nutne o hudbu.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    STRYX: asi bych mohla strávit hodně času koukáním na to a pořád přemýšlet, čeho se mám chytit a co je to hlavní :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: opravdu hodně abstraktní, ale celkový dojem je příjemný
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    STRYX: jů, IMO ovce, draci, konvalinky, potok, harfa, a to všechno spolu na karnevalu. Wow, obdiv ...
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: IMO dobrý detail orientální spony do vlasů...paráda
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    STRYX: konvalinky... :)
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    STRYX: Trochu moc abstraktni na muj vkus, ale sveho orientalniho vetrelce jsem si tam nasel :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Dekuju :o)
    LEON_CHAMEAU: Tak Sovik nakonec vydrzel asi tri dny. :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: hehe dobre to je, nadrazicko
    STRYX: tak to jsi machr, supr !! respekt, smekam, a kdovi co jeste, od ted jsi vladce vsech mori
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: my už pomalu zaděláváme perníkové těsto :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    STRYX: Ano, to si vystihol, votrelcie vajce! :) Ja som bohuzial jeden den vydlabala a dalej uz vyrezavat nevladala, na druhy den mi to ale uz zacalo hnit... :(
    MAGI
    MAGI --- ---
    STRYX: dokonalý!
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    STRYX: vim a budu tam:)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: Vidím, že přicházím o hodně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam