• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STRYX: tohle by me rozhodne lakalo si zahrat, jako maleho urcite:) jen drobnost - nebudou ty hraci policka malo vyrazna? Nebo jeste pak budou necim zvyraznena?
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: heej mistre... very good :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ze soudku pro deti. Segment herniho planu. Stejny postup kterym byl delany ten jelen pred casem.

    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: Zkousel jsem trochu vybocit z stylu aby mel Phob radost a ze bych mohl zkusit akvarel. Ale musim rici, ze jsem z toho trochu rozpacity. Vubec tuhle techniku nedavam. Nanaseni barvy je fakt zaludne a teprve ke konci jsem se v tom zacal trosicku orientovat.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    STRYX: krutopřísné!
    STRYX
    STRYX --- ---
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: to asi jo. Mě tohle hodně vábí, ale je to moc komplexní, hodně studia a nakonec praxe...
    STRYX
    STRYX --- ---
    Obrazek z nocniho vyletu. Potkali jsme skupinku briz uzasne se rysujici vuci siluete tmaveho lesa za nimy. Snazil jsem se si tu scenu zapamatovat, abych ji mohl nakreslit, ale povedlo se mi to jenom castecne. Mam porad trochu chute zkusit jeste par variaci.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Dekuju moc za rozepsani :o) Zkusim tedy nekdy vybocit ze stylu. Driv jsem se o to snazival, dnes mi to uz nejak zlhostejnelo. Stejne se o to ale zase nekdy pokusim.

    KOKES: Konec jim je asi v praxi, kde se takove veci moc nedelaji. Navic vsechny ty architektury jsou casove narocnejsi nez obrazky, takze kdyz uz mam nejake kreativni pnuti, spis neco nakreslim, nez ze bych se s necim modeloval.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PHOB: taky se mi moc libily Stryxovy architektonické projekty(třeba ta knihovna/čítárna?)...kde je jim konec?:-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    WOODMAKER: Vedel jsem to docela presne. 3. je moje funny veverkoidni reakce na Alistairova povidani o rohu, ktery sam ze sebe pije a sam na sebe troubi. 4. je lousy ankhova variace. 5. je skica duhoveho hada se zlatymi perlami na tele, ktery mi dlouhodobe lezi v hlave, a ktereho jednou vyvedu v barve az na to budu mit chut. Jelen je Actaeon, prima klasicke tema. Tragicko romanticky pribeh o lovci, ktereho zbasti jeho vlastni psi.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    STRYX: jinak nádhera a z toho s jelenem mám strach.
    ISIS
    ISIS --- ---
    WOODMAKER: presne to se mi honi hlavou :))
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    STRYX: u 3., 4., a 5. obrázku jsi věděl, co budeš malovat, nebo jsi to nechal prostě na ruce?
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: nemachruj jo ? kdo se ma na to divat a porad Ti davat jen kladne hodnoceni, skoda, ze lidi dnes uz jen klikaji na palecek nahoru nebo dolu... :/
    svet se zjednodusuje :/
    ja k tomu napisu aspo nenco... prvni pic, me nejak nezaujal.. :/ trosku se mi to tam celkove hara... druhy jelen, klasicka velice prijemna stryxovina, nechces nekdy zkusit vybocit ale ze sveho stylu kudrlinek a sraf predciznich? :P dalsi mi prijde takova detska kresba. stejne jako dalsi dve...
    architekt veci.. luxusbeze slov... co na to rict... tehle styl se mi od Tebe libi, sedi to ke srafe, neni to nadnesene "laskyplne" kudrlinkate, ale je do toho vnesena rovna lajna, ktera vyrazu kresby dava nejakou odlisnost a kontrast s treba kudrlinkatyma stromkama... timhle smerem bych se ubiral, mozna je to ale ma deformace technickym zamerenim... ktere jsem studoval... ale mam rad kontrast... tzn veci, ktere se biji a pritom k sobe ladi :)
    kurna se fobi ale rozepsala :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Vselijake architektonicke a etymomyticke kreslenky za posledni dobu :o)


    Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

    Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STRYX: jo takhle... omluv me dlouhe vedeni:) Tak to potom ano... Priznam se, ze napoprve jsem vubec nepochyboval o tom, ze tam je nejaky ten filtr, ale cim vic se na to divam, tim vic se mi to libi...
    STRYX
    STRYX --- ---
    Sigh :'o) Tam zadny filtr neni. Je to asi 100 layeru jednotlivych barev tak jak jdou v planech nad sebou. Vzasade tam nejsou ani nejake mezifaze. Je tam tuzkovy podkres, na ktery jsem vrstvil jednotlive barevne urovne tak jak jsou videt.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Me by zajimaly nejake mezifaze, jak to vypadalo pred pouzitim toho filtru... bylo by mozno?:)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Nene, to je jenom svetlejsi kura, nebo tak :o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: muchovina je to!:-) moc se mi to líbí, vypadá to jednoduše, ale jednoduché to asi nebude...máš nějaké postranní úmysly s nevybarveným kmenem uprostřed?(kromě toho, že poutá pozornost)
    STRYX
    STRYX --- ---
    OKEYA: Uplne obycejny kulaty stetec s rozhozem do stran. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam