• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: Je to tak :o) uplne jsi me na nej naladil :o) Bohuzel jsem zatim jeste nemel dost casu poradne prozkoumat co umi.

    OKEYA: Ajaj. Chudak mlok bude asi trochu vysychat, takhle na plazi. ;o) To jsem tedy uplne netusil. Ale i kdyby, stejne musi byt na tehle pozici a stromy by se mi tam stejne asi jen tak nevesly.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    STRYX: akvarel v ArtRage? :)

    (doporučuju vyzkoušet co dělá třeba palette knife a jak se s tím dají mísit barvy atd.)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    vsechno dobry :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Lesni rychlovka

    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: ANDRASTE: PHOB: Diky :o)

    CORNHOLIO: Hraci policka budou teprve posazena nad temi prazdnymi misty. Nechavam si je tam kvuli prehledu co je skryte a co ne. :o)

    LORD_SHAPER: Zkusim to jeste trenovat ;o) Bohuzel je to docela casove narocny postup.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: Tenhle se mi opravdu hodně líbí. Možná bys ten nový styl mohl ještě dál dráždit.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STRYX: tohle by me rozhodne lakalo si zahrat, jako maleho urcite:) jen drobnost - nebudou ty hraci policka malo vyrazna? Nebo jeste pak budou necim zvyraznena?
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: heej mistre... very good :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Náhodou to vypadá skvěle. Víc! :o)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    :) Hned bych si zahrál CRPG s takovou grafikou!
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ze soudku pro deti. Segment herniho planu. Stejny postup kterym byl delany ten jelen pred casem.

    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: Zkousel jsem trochu vybocit z stylu aby mel Phob radost a ze bych mohl zkusit akvarel. Ale musim rici, ze jsem z toho trochu rozpacity. Vubec tuhle techniku nedavam. Nanaseni barvy je fakt zaludne a teprve ke konci jsem se v tom zacal trosicku orientovat.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    STRYX: krutopřísné!
    STRYX
    STRYX --- ---
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: to asi jo. Mě tohle hodně vábí, ale je to moc komplexní, hodně studia a nakonec praxe...
    STRYX
    STRYX --- ---
    Obrazek z nocniho vyletu. Potkali jsme skupinku briz uzasne se rysujici vuci siluete tmaveho lesa za nimy. Snazil jsem se si tu scenu zapamatovat, abych ji mohl nakreslit, ale povedlo se mi to jenom castecne. Mam porad trochu chute zkusit jeste par variaci.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Dekuju moc za rozepsani :o) Zkusim tedy nekdy vybocit ze stylu. Driv jsem se o to snazival, dnes mi to uz nejak zlhostejnelo. Stejne se o to ale zase nekdy pokusim.

    KOKES: Konec jim je asi v praxi, kde se takove veci moc nedelaji. Navic vsechny ty architektury jsou casove narocnejsi nez obrazky, takze kdyz uz mam nejake kreativni pnuti, spis neco nakreslim, nez ze bych se s necim modeloval.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PHOB: taky se mi moc libily Stryxovy architektonické projekty(třeba ta knihovna/čítárna?)...kde je jim konec?:-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    WOODMAKER: Vedel jsem to docela presne. 3. je moje funny veverkoidni reakce na Alistairova povidani o rohu, ktery sam ze sebe pije a sam na sebe troubi. 4. je lousy ankhova variace. 5. je skica duhoveho hada se zlatymi perlami na tele, ktery mi dlouhodobe lezi v hlave, a ktereho jednou vyvedu v barve az na to budu mit chut. Jelen je Actaeon, prima klasicke tema. Tragicko romanticky pribeh o lovci, ktereho zbasti jeho vlastni psi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam