• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    vsechno skvely!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    STRYX: Mne by stacil wallpaper 1024*768 ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: čím větší tím lepší.
    Pokud bys nebyl proti, nechal bych si to asi vytisknout na A4 na zeď domů ? A nebo na dřevo ... ;)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Všechno nádherný, jako vždycky... Ale ty domečky!
    *slint*
    Phob má recht, ten harmonickej kontrast mezi bujnýma kudrlinkama a jistou, nekompromisní linkou je naaaaprostý labůžo.
    STRYX
    STRYX --- ---
    KORAL: Jak velke bys to chtel? :o)
    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: šel by prosím také někam nahrát ve vysokém rozlišení prosím ?

    Díky ;)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Domecky






    FALLIE
    FALLIE --- ---
    ekosystémy moc good. moc práce za tím, aspoň, že zaplacené
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRYX: Tohle je úplně skvělý styl... pokus o stryxo-tripo-foto? :)) Aneb ať žijí LSD-art-filtry, člověk si ani nemusí uříznout ucho, aby viděl opravdu opravdu barvy a tvary a v nich kousek Amberu.


    STRYX: Ač rychlovka, líbí se mi přítomnost prostoru.
    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: Je to tak :o) uplne jsi me na nej naladil :o) Bohuzel jsem zatim jeste nemel dost casu poradne prozkoumat co umi.

    OKEYA: Ajaj. Chudak mlok bude asi trochu vysychat, takhle na plazi. ;o) To jsem tedy uplne netusil. Ale i kdyby, stejne musi byt na tehle pozici a stromy by se mi tam stejne asi jen tak nevesly.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    STRYX: Krásný ilustrace .. jen poznámka biologa, mloci nejradši vlhký bukový les ;-)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    STRYX: akvarel v ArtRage? :)

    (doporučuju vyzkoušet co dělá třeba palette knife a jak se s tím dají mísit barvy atd.)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    vsechno dobry :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Lesni rychlovka

    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR: ANDRASTE: PHOB: Diky :o)

    CORNHOLIO: Hraci policka budou teprve posazena nad temi prazdnymi misty. Nechavam si je tam kvuli prehledu co je skryte a co ne. :o)

    LORD_SHAPER: Zkusim to jeste trenovat ;o) Bohuzel je to docela casove narocny postup.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: Tenhle se mi opravdu hodně líbí. Možná bys ten nový styl mohl ještě dál dráždit.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STRYX: tohle by me rozhodne lakalo si zahrat, jako maleho urcite:) jen drobnost - nebudou ty hraci policka malo vyrazna? Nebo jeste pak budou necim zvyraznena?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam