• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    OGIMEI
    OGIMEI --- ---
    STRYX: Pry zadne velke cestovani...Pro me jako ciziny skoro neznalou osobu je vsechno velke cestovani=) Tak doufam, ze pak prihodis dalsi fotky.
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Nojo, mne se ten fotak dostal do ruky stejne jenom tak omylem. Kdyz jsme odjizdeli minuly vikend, tak byly v casablance a rabatu nejake demonstrace, ale pokud vim nebylo to nijak vyhrocene.

    OGIMEI: Ono nejde o zadne velke cestovani. Jsem na dva mesice v ghane a odskocili jsme si na tri tydny do maroka. Pokud to zfusovana viza dovoli, jeste bych se pristi tyden chtel podivat do lome do toga mimojine na tamni vyhlasene voo-doo trhy.

    PATEJL_CZ: Hele, to je velmi trefne! Opravdu jsem tam propadl do presne te nalady, co jsem mel pri kresleni te lesni serie a pripadal si tam tak trochu jako doma. Rezonuje to ve mne. Jako bych si vzpominal na nejaky davny sen.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    STRYX: Krásné! Skoro jako Tvé Lesní série.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    jo, parada!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Hlavně už se předem rozplývám při představě, jak to nějak umělecky přetvoříš! :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    moc pěkný fotky, Stryxy, příjemné cestování přeju :)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    STRYX: ze bychom prijeli na navstevu??? Skoda ze je to trochu z ruky...
    OGIMEI
    OGIMEI --- ---
    STRYX: To je krasa, jak dlouho cestujes a jaka je trasa (cil)?
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    STRYX: slinty slint na klávesnici :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: na tu junglicku by to chtelo polarizak aspon, at se zbavis tech odlesku :)
    ja doufam, ze nam vyjde to maroko... :)
    doufejme, ze tam nebudou nepokoje jako ted kousek vedle :(
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ghana - Volta region:

    Wli





    Tagbo

    STRYX
    STRYX --- ---
    Nejakou dobu tu ted neni nic noveho a je to tim, ze jsem na cestach. Alespon tedy par fotek.

    Maroko:

    Midelt, Aouli - Middle Atlas



    Todra - High Atlas



    Tinerhir, Rissani



    Sahara



    MERAK
    MERAK --- ---
    STRYX:
    skvela prace .. respekt!
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    STRYX: MNO, hodne prace, to se nedivim, ze mladý pán nestíhal ani vánoční večírek a nebralů telefony :-(, skoro škoda toho Ekopolis pro školy :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DRAKKA: tady toto - STRYX - bude taková pohádková městská fantasy s trochu orientálními motivy; odehrává se napůl v Čechách a napůl v přízračném světě (kde je mlha a vane Odliv a všude jsou stříbřitá vlákna pavučin); vystupují tam liščí démoni, čínský vymítač s mečem z mincí (vymítá ovšem lidi ze světa přízraků, ne naopak), japonská automobilka, strašidlo se zálibou v počítačích, šílená sinoložka, která propašovala z Číny tajemnou schránku, posedlý Japonec (to je ten na obrázku) a jiné a lepší :). Dávali jsme to celé dohromady tady na nyxu, je to sbírka povídek pěti autorek (Sombra, Julianne, Karolina_F, Nefrit a já) a vyjde to v dubnu 2011 v Albatrosu. Hodlají to pojmout velmi výpravně, u každé povídky (je jich jedenáct) bude podobně luxusní Stryxův obrázek. :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    STRYX: super, je videt ze sis na tom dal vazne zalezet. skoda ze hra nebude volne prodejna...


    STRYX: tak to je totalni odvaz, jak se to jmenuje?
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Je to tak :o) Diky za tip! ;o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    hezky, ze si ty cisla zvetsil, hned je to prehlednejsi, teda aspon doufam, ze tez souhlasis :))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ekopolis bohuzel koupit nepujde. :o( Je to neziskovy projekt urceny do zakladnich skol, kde bude slouzit jako ucebni pomucka v hodinach enviromentalni vychovy. Licenci ma MSMT na patnact let a behem te doby to tak zustane. Navic hra nebude distribuovana v Praze ale vsude jinde, nebot spada do ramce programu pro podporu rozvoje regionu. Nevim jak se situace presne ma, ale je mozne, ze dalsi projekty tohoto typu, co se pripravuji uz budou nejak volneji siritelne, ale priznam se, ze si uplne nepamatuji podrobnosti.

    Jinak diky za ohlasy. Jsou motivujici! :o)

    k Ekopolis: takhle nakonec dopadla obalka a herni plan:


    Photobucket Photobucket
    MEDIUS
    MEDIUS --- ---
    Nemám slov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam