• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    STRYX: Atmosféra!
    STRYX
    STRYX --- ---
    Nové místo, transformace předchozích věží. Hodně jsem si vyhrál s neviditelnými detaily typu posunuté dlaždičky, nakloněné kameny atd. Zároveň pro mě dlouho odkládaný debut simulované vody a distribuce zafoukaného listí.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Vyhrali jsme první cenu o letošní nejlepší hologram s ochranným bankovkovým proužkem, který jsem designoval.

    Průhled do klíčové dírky. Češi vyrobili nejlepší hologram na světě - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...&fbclid=IwAR25QdBPOPtqojmqpfoJEJZ23-imGMmCLhMsm6RnTxm2AC6UhvX0a4wzZWY
    STRYX
    STRYX --- ---
    Pokracovani architektonicke serie:



    Pridruzene prostory:



    STRYX
    STRYX --- ---
    Nekolik obrazku z dalsiho 3d videa pro virtualni realitu, ktere prave pocitam.









    STRYX
    STRYX --- ---
    Nova serie.



















    STRYX
    STRYX --- ---
    Další proměna. Tahle navazuje na tu předposlední.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Tahle navazuje na tuhle mistnost z minuleho roku: [ STRYX @ iiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii ]

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dalsi promena

    STRYX
    STRYX --- ---
    Ze série proměn architektonických prostorů.



    STRYX
    STRYX --- ---
    Žlutá ves - 40 x 50 cm , olej na plátně.

    Pekař jde na náměstí doplnit krmítko a přitom si zavdat doušek čaje ze samovaru.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Nekolik oleju z posledni doby.

    Cesta Lesem 20x30 je predelavka starsi skicy



    Povidani 100x50 je olejova verze drivejsiho digitalniho obrazu



    Duhovy Had 80x80

    STRYX
    STRYX --- ---
    Serie 015 a 016



















    STRYX
    STRYX --- ---
    MADELEINE: Díky, to mám radost.

    Připravuje se další kniha Brana ze slonoviny, brana z rohu

    :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    STRYX: .. ano, právě čtu a je to Boží!
    STRYX
    STRYX --- ---
    V Argu vyšla další kniha z cyklu o Lesu Mytág, Les Kostí, ve které mám vnitřní černobílé ilustrace.

    par z nich:













    STRYX
    STRYX --- ---
    YMLADRIS: To je supr, ze na to takhle reaguje. Pribeh modreho psa je takovy, ze jsem jednou videl nekdy ve veku okolo 3-4 let v jedne galerii obraz s necim asi jako modrym psem, ktery na me silne zapusobil. Rozhodl jsem se nyni po letech, ze ho namaluji, nicmene me vzpominky jsou jiz na tolik erodovane, ze si z nej pamatuji jenom tu modrou a vyraznou prezenci. O tom, co bylo na pozadi nebo jak presne vypadal, uz nemam ani paru. Idealni situace, k tomu ta prazdna mista doplnit pouze na zaklade pretrvavajiciho dojmu. Uplne si maluji fantasii, ze ho treba Theo jednoho dne vlozi do sveho dila a duch modreho psa poputuje dal. :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    STRYX: Takže modrý pes. "Basically he is evil, mum, but there is a possibility to tame him".

    ... je to bytost ledu a zimy. Když běží krajinou, všechno mrzne.. když funí, je to smrtící zima.
    ALe hrdinům (Theo to zakomponoval to své hry "Herkules a Theo prochází různobarevné dimenze a řeší problémy" viz foto) se podařilo vymyslet co by potřeboval: Ledovou planetu, kde jeho mrazivost nikomu nevadí. Když pes odešel na Ledovou planetu, tak mami zima (roční období) byla jenom jeden den - napadl sníh, pak jsme se vyspali a další den hned bylo jaro! Ale když jsme chtěli sníh, tak jsme ho zavolali, on foukl a 14 dnů byl sníh. Dá se s ním domluvit. Taky je účinnej na boj proti příšerám, kterým vadí zima.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Noční palouk. Olej na plátně. 20 x 30 "

    STRYX
    STRYX --- ---
    Zkousim rychlo oleje alaprima, kde se s tim nepiplam. 20x30

    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    STRYX: koukám další člověk, co poslouchá Cthulhu koledy ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam