• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYPERIONIkarie / XB-1
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    tak ta poviedka o virtualnej realite v najnovsej ikarii bol riadny hnus...aj ked si odmyslim ze popis virtualnej reality bol klasicky blabol (sakra, nenapise uz niekto nieco poriadne o virtualnej realite?), tak zaver bol strasny. to zhrnutie o "triednom boji", poukazanie na zlych pravicovych imperialistov atd ma celkom rozculilo....

    prekvapivo sa mi pacila prva poviedka. nikdy som neprisiel na chut veciam typu "new weird", kde mi pride ze ide skor o formu nez o obsah, ale toto bolo dobre. aj ked dej bol slusne uchylny a nevyrazny a bolo to skor zalozene na atmosfere a predstavivosti, tak sa mi to pacilo.
    F508
    F508 --- ---
    tak mi prisla nova ikarie a cca 10 listu mi v ni chybi a 10 je tam dvakrat :(
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Ikarie má na adrese www.ikarie.cz nový web a myslím, že se v internetové konkurenci na poli fantastiky rozhodně neztratí :-)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Ne, pozvem je na PragoCon a vysvětlíme jim, jak se má chovat správný Alien.
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAIMONIDES: ukazeme jim to jako soucast naseho kulturniho dedictvi?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Jojo. Až přijedou, určitě jim to musíme ukázat. Třeba pochopí, včem se mýlí:)
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    ten neffov serial ma tiez dost serie....na moj vkus z VELMI neurcitych predpokladov vyvodzuje moc silne zavery
    SILVER
    SILVER --- ---
    Poslední slušnej článek v Ikarii byl rozhovor s No Name Desire
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAIMONIDES: nektere casti se mi libi, ale pravdepodobnosti sklada az moc ledabyle.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Neffův workshop o tom, že střet s alieny končí nutně válkou? To je výsměch zdravému rozumu.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Jsem si zase po dobe koupil Ikarii, hlavne nalakany na Neffuv workshop. Docela me zajimalo, jak se po letech vratil k tematu mezihvezdneho konfliktu...
    ...a zjistil jsem, ze znovu otiskly x let stare clanky.
    F508
    F508 --- ---
    hm konecne vyhodili ty barevny stranky a vratili prijemny rozlozeni rubrik :) ja jsem teda spokojen
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    jo ta prva poviedka bola celkom dobra. druha bola iba o originalite a tretia...no neviem...celkom som sa pobavil, ale bohvieco to nebolo
    F508
    F508 --- ---
    jo obalaka je hnus, ale ta prvni povidka se mi libila
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    obálka je děsivá. Povídky celkem špatný, i ty zahraniční. Samá originalita a žádnej život.
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    uff, ta obalka najnovsej ikarie je strasna. fest gycova malba, ale keby tam aspon nebol ten chlap :)

    a zda sa mi to alebo skutocne ubudlo stranok na kriedovom papieri?
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    je to tak. ceske povidky jsou horsi a horsi. nechal bych tam jednu ceskou a tri zahranicni... mozna ani to ne... (ovsem stejne kupuju pravidelne) ta pevnost neni spis fantasy? a pokud ne tak kde se prodava? mam pocit ze jsem ji jeste nevidel.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Prachy, priznam se, moc neresim, spis mi chybi cas :(

    MAIMONIDES: Nevim presne, kolik bezna varianta, verse s knizni prilohou tusim 119.
    SILVER
    SILVER --- ---
    Pevnost 49,50?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    a kolik že Pevnost pro informaci dnes stojí? Ikarie už taky několikrát proletěla očekávaným stropem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam