• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYPERIONIkarie / XB-1
    T_ANA_
    T_ANA_ --- ---
    BORGDOG: No... hlavně, že ne chůva :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    T_ANA_: Spíš Velká sestra...
    T_ANA_
    T_ANA_ --- ---
    BORGDOG: Velký bratr tě vidí!
    AZER
    AZER --- ---
    Cena pro vítěze... hmm... Tak třeba jednoduše každý účastník by dal nějaké peníze a pro vítěze by se pak koupila kniha. Co se týče žánru, tak asi fantastika. Nebo myslíte, že by bylo lepší to specifikovat na sci-fi, fantasy nebo horor? Nebo můžem jít ještě dále... Historická fantasy, městská apod. :)

    Byl to jen nnápad. Šli byste do toho? Detaily se vždy už nějak domluví :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    T_ANA_:
    JEMHADAR:
    Koukám, že před některými lidmi se opravdu neukryji nikde... není úniku! :-/
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Na BorgDoga by se měly zavést kvóty :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    AZER: Záleží na ceně pro vítěze :-()
    T_ANA_
    T_ANA_ --- ---
    BORGDOG: Ty se vůbec nehlas, ty teď toho máš na psaní tolik, plus všechny ty ženské, že ti jen můžu gratulovat k tvé odolnosti vůči stresu ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    AZER: Detaily? :-)
    AZER
    AZER --- ---
    Co udělat nějakou soutěž literární tady na nyxu, pro členy tohoto fora :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MYS_USATA: Plamenomet by se měl stejně jako Ikaros opakovat i příští rok, přinejhorším...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BORGDOG: Chtěla jsem stihnout ten plamenomet, ale nevím, nevím...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MYS_USATA: Povídek do Ikarosu nebo do Ježíškova plamenometu?

    Ale každopádně máš pravdu, 3 měsíce není tak dlouho, když se to má udelat opravdu pořádně. A držím palce...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Já mám rozpracovanou osnovu 5 povídek, ale nevím, jestli stihnu pořádně dokončit alespoň jednu. Tři měsíce není moc času.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MYS_USATA: Ne. Obávám se, že bych nedokázal napsat nic dostatečně úchylného. :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BORGDOG: Sorry, to není Ikaros, ale Ježíšku, já chci plamenomet 2008. Se omlouvám a opravuji: Hlásí se někdo do této soutěže?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MYS_USATA: Opravdu nevím, odkud čerpáš své informace. Soutěž Ikaros se vždy vyhlašovala v lednu, termín odevzdání povídek byl do 31 května. Vítězové byli soukromě vyrozuměni cca. v září-říjnu, oficiální vyhlášení a předání cen se uskutečnilo zpravidla začátkem prosince na Fénixconu. Vítězná povídka byla publikována vždy v lednovém čísle současně s rozhovorem s autorem a vyhlášením nového ročníku, ostatní finálové se "rozložily" do celého roku podle uvážení redakce.

    A honorář dostávaly samozřejmě všechny, jen první pětka navíc diplomy a knížky (docela hodně), samotný vítěz pak navíc ilustraci k povídce od zvoleného výtvarníka s věnováním a pochopitelně cenu Ikaros.

    Toť myslím vše. :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    AZER: Vždyť v poslední Ikarii psali, že je vyhlášená nová soutěž a povídky se mají posílat do prosince 2008!
    AZER
    AZER --- ---
    Soutěž Ikaros už je ale uzavřená. Myslim, že v květnu byl poslední termín. Vítězná povídka jde do sbírky Ikaros a finální povídky budou otištěny v Ikarii. V prosinci či snad až v lednu má být oficiální vyhlášení.
    AZER
    AZER --- ---
    MYS_USATA: já jsem se přihlásil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam