• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOMMICK: Dovedu si představit , jak 10 mld hladovějících veme útokem Evropu a Ameriku

    PEPAZZ: Hustý... Jak už jsem psal německá stanice N24 se tomu věnuje celý den a ty záběry, co jsem tam viděl to je fakt děs. Když se lidi po první vlně beželi podívat, co se stalo a ty další je smetly.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    TOMMICK: zkus mi vzit my dvě bagety a přerazim tě vejpul
    TOMMICK
    TOMMICK --- ---
    ECLIPSE: co mam v hlave zapsano, tak se udava 14 miliard lidi, ktere je schopna nase planeta uzivit. Dost lidi ze zapadniho sveta ale zije v obzirstvi a nepredpokladam, ze by se toho chteli pro chudsi zeme vzdat. Bude to boj
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Podle TV nic, že je to jen výkyv, způsobený dlouhým a silným zemětřesením. Ale o přepólování země už jsem taky něco zaslech, to by mě taky zajímalo.

    Koudy: Ten odtrhlý ledovec taky už pár problémů udělal, např. zásobovací lodě se nemůžou dostat k výzkumným stanicím na antarktidě. Ale ke katastrofě to má ještě daleko, i když nikdo neví co to způsobí časem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ECLIPSE: no urcite to nic dobreho nebude..
    PJANE
    PJANE --- ---
    PEPAZZ: tak to je opravdu sila...
    vubec to nevypada tak divoce, kdyz se blizi
    PJANE
    PJANE --- ---
    ECLIPSE: zrovna jsem nad tim premyslela a uvazovala, ze jsem naprostej tupounek...

    nevite co vlastne muze dal zpusobit to vychyleni zemske osy??
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    todle video stoji za to videt ...
    http://gloubinet.free.fr/tsunami/11.tsunami1.asf
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    bude konec světa!! Přidejte se k nám a my vám za to spasíme duši!
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    RAVENUN: Jaký příspěvek máš přesně namysli?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PEPAZZ: samozrejme...ale kdyz odpadne velkej kus ledovce do more tak to taky muze zpusobit takovou vlnku..:)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    RAVENUN: To je fakt... Kolik se odhaduje, že země může uživit obyvatel, 15-20 mld?? Nevíte někdo?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    voe tsunami je o pohybu zemnsekjch desek ne o tani ledovcu ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no ledovce tajou...globalni oteplovani je svine..myslim ze to bude rok od roku horsi...za par let benatky adios..newyork adios...atp..
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Zěmě zatim 6 000 000 000 lidí uživí, ale za 20 - 40 let, kdy nás bude 3x 4x tolik už ne.
    PJANE
    PJANE --- ---
    ECLIPSE: celej te rok byl nejakej hodne narocnej...
    sama katastrofa prubezne celej rok...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ještě ke střepinám: Ohlédnutí za rokem 2004: 40 000 obětí zemětřesení v Bámu v Íránu bylo taky dost hustý...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Na tom Hawaianovi je vidět, že zkušenosti a informovanost dělají hrozně moc. Říkal: Ucítil jsem první otřesy a hned jsem se podíval na moře, i když jsem vlnu neviděl okamžite jsme sedl do auta a ujel na nejbližsší kopec.
    PJANE
    PJANE --- ---
    to jo, prijde mi taky divne, ze by meli neco takoveho predpokladat, ale zase na druhe strane - tsunami dorazila a nicila v mistech kde asi otresy tolik necitili

    a kdyz videli vlnu, tak se treba jen o kus posunuli a nenapadlo je, ze by mohla najednou u brehu narust do takovych rozmeru, prave protoze to nikdy nevideli...
    vime sami co bylo za povoden v praze, taky to nikdy necekal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam