• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Deset nejsilnějších zemětřesení:
    1 - Chile, 9,5 stupně (22.5.1960)
    2 - Aljaška, 9,2 stupně (28.3.1964)
    3 - Aljaška, 9,1 stupně (9.3.1957)
    4 - Rusko, 9,0 stupně (4.11.1952)
    5 - Indonésie, 8,9 stupně (26.12.2004)
    6 - Ekvádor, 8,8 stupně (31.1.1906)
    7 - Aljaška, 8,7 stupně (4.2.1964)
    8 - Tibet, 8,6 stupně (15.8.1950)
    9 - Rusko, 8,5 stupně (6.2.1923)
    10 - Indonésie, 8,5 stupně (1.2.1938)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    TOMMICK: při zemětřasu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: cca 100 - 130
    TOMMICK
    TOMMICK --- ---
    KOUDY: Banglades, 1970, 200-300 tisic mrtvych
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KOUDY: To nemůžu posoudit, já to nezažil...
    Zajímavý je, že ještě nenašli ani jedno mrtvé zvíře. Svědci viděli utíkat od pobřeží, chvíli před vlnou, spoustu krys.
    FERDA
    FERDA --- ---
    KOUDY: myslim ze bys mohl maximalne vylezt na budovu, ale stejne bys nebyl tak rychly jak zavodni auto, abys tomu unikl
    all: taky si myslim ze nas vsechny to vtipkovani brzo prejde
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jsou tu nekde statistiky kdy bylo posledni naky takovyhle zemetreseni pod vodou...jak velky byly tsunami a kolik bylo mrtvych?...nekde jsem cetl ze to bylo pred 50ti lety presne v tehle oblasti.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: pochybuju, opravdu dobre zdroje mluvili o cca sedmine rychlosti od epicentra...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ECLIPSE: jéje o tom jak každej černej chce dobijet bohatej bilej sever jsem už vedl debat..:o))) ..ne, nemyslim si, že by to nějak extrémně hrozilo (ačkoli to nevylučuji). Zatím je to ale politické téma, ze kterého žijí některé politické skupiny a shánějí si na tom voliče.....
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    DRAGON: 750 na moři a 300 při dosažení pobřeží...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ECLIPSE: no nevim nevim...asi bych se spis snazil nekam vylezt nez sel po prvni vlne na plaz mrknout se wazzap..
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    volové,si zažijte hlad a už takhle nikdy nebudete mluvit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: no, kdyby mela na brehu 750km/h, tak by mohli bejt v Turecku radi, ze to k nim nedobehlo ;))
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    VIR_KENNY: Aby ses nedivil, už teď bez přistěhovalců má Evropa rapidní úbytek obyvatelstva, takže je to pozvolný proces.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    Docedu si představit , jak 10 mld hladovějících veme útokem Evropu a Ameriku
    klid, jen žádnou paniku. Jsou zesláblí a hladoví, daleko nedoběhnou
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KOUDY: Protože netuší, že se žene rychlosí 750 km/h a že má deset metrů...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no nejak nechapu proc lidi utikaj pred vlnou ktera je rychlejsi nez oni a nevylezou spis nekam vysoko..
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOMMICK: Dovedu si představit , jak 10 mld hladovějících veme útokem Evropu a Ameriku

    PEPAZZ: Hustý... Jak už jsem psal německá stanice N24 se tomu věnuje celý den a ty záběry, co jsem tam viděl to je fakt děs. Když se lidi po první vlně beželi podívat, co se stalo a ty další je smetly.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    TOMMICK: zkus mi vzit my dvě bagety a přerazim tě vejpul
    TOMMICK
    TOMMICK --- ---
    ECLIPSE: co mam v hlave zapsano, tak se udava 14 miliard lidi, ktere je schopna nase planeta uzivit. Dost lidi ze zapadniho sveta ale zije v obzirstvi a nepredpokladam, ze by se toho chteli pro chudsi zeme vzdat. Bude to boj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam