• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: ta vlna se pak tristila, takze dal treba sla uz jen 0,5 metru vysoka a ta se lila dal.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    jo jenze zalezi dost na oblasti, kde ta vlna byla. nektere ostrovy to proste prelilo.
    A tech 45m neni sice hodne, ale vemte ze tam byly nahustene domky z plechu a drevotrisky apod, takze to vsechno splachlo na jednu hromadu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKIN: asi jo, cece, tak to bylo asi jenom v ty reportazi co sem videl, sorry :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SKIN: legenda o arse? :)))
    nerekl jsem, ze nevim jak pomoci.
    Nikomu nic neberu nebo se tu nekdo citi, ze mu neco beru?
    pokud vidim dobre, klub je odborny, zatim to tak nevypada.
    MODREJ
    MODREJ --- ---
    SKIN: 45 metru mi prijde dost malo, kdyz se podivam na ty satelitni fotky, kde az je voda
    SKIN
    SKIN --- ---
    45 metru...to jsem opravdu cekal vic...
    SKIN
    SKIN --- ---
    vir_kenny> takze dle tebe to nebylo dal nez metr? no ja cekal radove kilometry ale tva vsevypovidajici odpoved, me preqapila
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKIN: slysel sem ze kolem 45 metru, ale asi to bylo primo na tom miste co sem zrovna videl... nevim.. mozna viz Kenny...? :))
    MODREJ
    MODREJ --- ---
    VIR_KENNY: :-)))
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    asi takhle (ukazuje rukama)
    SKIN
    SKIN --- ---
    btw vite nekdo jak hluboko do vnitrozemi se ty vlny dostaly? (je mi jasny ze to zalezi na konkretnim terenu)...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    amen
    SKIN
    SKIN --- ---
    vywern>chces pomoci a nevis jak? nevyhovuji ti formy pomoci, ktere jsou tu dostupne? vyznavas heslo, ze hladovejicimu pomuze vic prut nez ryba? zacni studovat geologii, seizmologii, jed tam a pred dalsi katastrofou je varuj (btw takoveto katastrofy se v historii opakuji - viz legenda o arse a Noemovi...)... pokud tohle nejsi ochoten podstoupit, tak alespon neber elan ostatnim...uz i tim pomuzes
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: no prave je videt, ze dost lidi nechape co rikam. ja totiz neodsoudil pomoc postizenym apod. ja jen premyslim nad tim proc. A pak jsem uvedl par faktu, ktere mi nikdo nevyvratil. Vetsina lidi jen nadava a nadava na mou adresu jaky jsem debil a to jsem rekl jen par veci, ktere se nemusi nekomu libit. Ale pokud ten komu se nelibi umi odpovedet jen, ze jsem debil. Tak me asi tezko presvedci o tom, ze nemam pravdu. .:)))
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ALLENA: doporucuji cist lepe a krotit sve city ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to snad bylo jasny, ne? Tvejm nazorum je lehko porozumet, ale velmi tezko souhlasit.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: mno to jsem rad, to jsem chtel slyset .))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VYWERN: ale ja te chapu, moc dobre.. jenom nesouhlasim ;)
    ALLENA
    ALLENA --- ---
    VYWERN: boze ty si fakt idiot kdyz te tak ctu. chces rict, ze kdyz byly nedavno povodne v Praze, tak ty lidi, ktery to vyplavilo byli blbci co meli predpokladat ze jednou prijde 100 leta povoden a nemeli se do tech domu na nabrezi a jeho okoli vubec stehovat? to snad ne.

    nechapu, ze kdyz se stane takovy nestesti, tak se najdou lidi, ktery si daj ruce v bok a jen necinne prihlizej. I pro tebe "blbejch " 30 korun muze nekomu pomoci. To neni o tom, ze se stalo nestesti v zemich co jsou od tebe na druhym konci sveta a kdes nikdy nebyl a ani treba nebudes. To nestesti se stalo na Zemi a na ty zijes i ty.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: uhm vypadaji na to.

    o te povrchnosti uz radsi nic nerikej, kdyz to nechapes. ;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam