• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    MIROSLAW_666
    MIROSLAW_666 --- ---
    MILIS
    MILIS --- ---
    PJANE --- --- 23.36:46 3.1.2005
    jak pomohli ti sloni???
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    horsi je, ze ty nemoci tam mohou trvat i rok.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MYSHA: ja si to myslel od zacatku, ze epidemie a virozy zabijou dalsich par tisic...fakt hruza, raj se zmenil v peklo, doslova
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Nevím jestli to je pravda, ale někde jsem slyšel, že v Barmě je tak málo obětí i když je relativně blízko a na ráně proto, že tam úřady opravdu varovali lidi a lidi se opravdu stáhli od břehu. Nevíte o tom něco?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SKIN: tak to uz nepsali, mno stare noviny :) dik za info.
    SKIN
    SKIN --- ---
    vywern>tak to ses urcite docetl i to ze dph bude adre statem proplacena a operatori proplati i ceny za smsky...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    jsem se docetl, ze darcovske sms, jsou jeste zdanovane. Tzn. z tech 30 Kc jde pry jeste 6 korun statu. Takze na tom mozna jeste vydela.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    GAPPA_: Protože na východnim jsou součástí systému, který využívají japonci atd... takže se jen připojili, na západě by si ho museli vybudovat sami (IMHO)...
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    http://www.tyden.cz/text.asp?show=content
    jako ta titulni stranka opravdu brutus a o tom, co je za fotky uvnitr nemluve .. kupte si to
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    tyo, bejt ve vrtulniku primo nad epicentrem by byl celkem zazitek v ty dobe :D videt a umrit
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    ECLIPSE: nechapu, proc vychodni, kdyz se na zapadnim stykaj 3 desky :DD kdo to vymyslel
    ty cerveny lajny znamenaj co?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    V Pacifickym magazínu psali, že Thajsko sice systém varování má, ale na východním pobřeží. Vlna dorazila na západní.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GAPPA_: maximalni rychlost cca 700 kilometru, coz znamena ze tomu tak nebylo porad, mne ty casy celkem sedej, plus minus..
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    i kdyz, pokud se valila rychlosti 800 km/h a od epicentra jsou brehy cca 4000 km, tak mi to nejak nesedi
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    jako ty casy jsou husty, jak malo stacilo a kolik lidi mohlo zit
    SKIN
    SKIN --- ---
    pity>neni spatny =]]]
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MIROSLAW_666: díky za foto, dobrý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam