• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    Přírodní katastrofy - zemětřesení, tornáda, záplavy, požáry... - kde, kdy, jak.

    rozbalit záhlaví
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    ECLIPSE: nechapu, proc vychodni, kdyz se na zapadnim stykaj 3 desky :DD kdo to vymyslel
    ty cerveny lajny znamenaj co?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    V Pacifickym magazínu psali, že Thajsko sice systém varování má, ale na východním pobřeží. Vlna dorazila na západní.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GAPPA_: maximalni rychlost cca 700 kilometru, coz znamena ze tomu tak nebylo porad, mne ty casy celkem sedej, plus minus..
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    i kdyz, pokud se valila rychlosti 800 km/h a od epicentra jsou brehy cca 4000 km, tak mi to nejak nesedi
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    jako ty casy jsou husty, jak malo stacilo a kolik lidi mohlo zit
    SKIN
    SKIN --- ---
    pity>neni spatny =]]]
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MIROSLAW_666: díky za foto, dobrý...
    PITY
    PITY --- ---
    jasne, rikejme ji po vzoru ceskych narodnich obrozencu treba VALOVLNA :o)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    PJANE: Já to OT teda nechci moc dál rozvádět, ale ono CUnami je skutečně správně! Dokonce jde právě o českou transkripci japonského znaku a ne o anglickou. Ale chápu, že se to některým lidem nemusí líbit..... :)
    Ať už je v tom pro jednou jasno, tak si dovoluji zkopírovat jeden zajímavý příspěvek k tomuto tématu z klubu o češtině - [ GERZON @ cestina - útočiště pro příznivce naší mateřštiny ]
    SKIN
    SKIN --- ---
    pjane:at vymysli nejakej ceskej tvar ...na spravodajskem serveru je to fakt sila
    vim OT, ale odvolavat se na cestinu a v te same vete chyba - to neni zrudnost to je vtip =DD
    MIROSLAW_666
    MIROSLAW_666 --- ---
    __
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    [ BENEFIT PRO ASII ]
    k tomuto.Mohl by mi prosím někdo poslat fotky.Resp. apel na všechny.Na můj mejl mi prosím posílejte fotky (pokud možno zabalené,nebo odkazy) Budeme dělat na výše zmiňované akci výstavu.A prosím jestli by to šlo na nástěnku.Díky
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    ECLIPSE: hodně drsná fotka.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    DRAGON: Změna závlaví je ok? :)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---

    PJANE
    PJANE --- ---
    VIR_KENNY: to mi prijde opravdu jako zrudnost, tak bud at vymysli nejakej ceskej tvar nebo at to pisou spravne. Navic na spravodajskem serveru je to fakt sila...
    DRAGON: na premiere TAXI TAXI pronesla pani Tochackova "mičubiči" - hoste neverili :o))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: to vis, valka je bussines..
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    HELOUN: Už jsem myslel, že jsou uplně padlý na hlavu... danit ty sms byla pitomost.
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    A svou troškou do mlýna přispěli i mobilní operátoři:

    "Společnost T-Mobile přislíbila, že na účet přidá 3 miliony korun," řekl iDNES Vítězslav Vurst z agentury ADRA, která celou sbírku zajišťuje.

    Společnosti Oskar i T-Mobile navíc oznámily, že se po vzoru Eurotelu, který tak učinil už dřív, vzdávají platby za odeslání textovky.
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    Počet pohřešovaných Čechů klesl na 17 a daně z dárcovských SMS pošle vláda do Asie, takže aspoň trochu pozitivní zprávy....

    http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r=zahranicni&c=A050104_133525_zahranicni_mad&t=A050104_133525_zahranicni_mad&r2=zahranicni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam