• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    Přírodní katastrofy - zemětřesení, tornáda, záplavy, požáry... - kde, kdy, jak.

    rozbalit záhlaví
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    GAPPA_: no dobře, ale mrtvoly?
    Já dělám na plotru (mimaki JV-160, HP 3500), jedna nadace chce taky něco takovyho, vytisknu jim to zadarmo, ale bude tam jen foto zplundrovanyho pobřeží, ale žádné mrtvoly....
    pracuju v reklamě a propagaci, nemyslim že degradovat mrtvé lidi na ilustrační koláž u přírodní katastrofy je poněkud.... podle mě.... neuctivé...
    pokud by šlo o nějaké vraždy, holokaust, tak tam je to logické, ty mrtví mají výpovědní hodnotu sami o sobě, jsou to němí světci lidské bestiality, ale dávat tam nafouklé chudáky....
    Jinak pokud bys dělala akci v Brně, mohl bych ti pomoci s tiskem (zadarmo), ale teda bez mrtvich...
    je to ale jen můj názor.
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    VIR_KENNY: na jednu akci, potrebuju to na kolaz
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MILIS: klidne postou, pokud toho mas dost a nebylo by to zas nejak extra moc nakladny :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    GAPPA_: na co to bude probuh? To potřebuješ těma mrtvejma ještě tapetovat? Nebo chceš útočit na lidský city?
    MILIS
    MILIS --- ---
    bohuzel ti v tomto jako mimopzsky moc pomoci nemohu :/
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ABDUH: to je ale hovadina..:o) To je jakdybys měla kamna se zacpaným komínem. Navrhuješ řešení že bys jen uklízela a uklízela, já navrhuju ten komín nejdřív vyčistit...:o)

    pokud nebudou makat na tom, aby se to neopakovalo, respektive nesnažili se o sniženi rizika, neměli by dostat ani dolar, jinak do 50 let se to bude znovu.
    Pokud nevyřešíš nebo neomezíš příčinu je řešení následků na nic. Respektive to bude pořád dokola.
    Pokud má být pomoc chudým užitečná dlouhodoběji, musí se natvrdo bohatejm a místním mocnejm šlapat po krku ať pro ně taky něco dělaj. A neblokujou to svejma přijmama z turismu, že by jim stanice a bóje rušili krajinku. JInak se nic nezmění a budou další a další mrtvé děti.
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MILIS: potrebuju dat dohromady co nejvice materialu a nemuzu to vsechno tisknout a prece jen, vystrizky titulku, textu i fotek by byly daleko lepsi, mam slibenou tu silenou fotku na plotru (900x900), tak bych ji do toho nejak zapracovala, ale vse zalezi na tom, jestli nejaky material sezenu. Kdyby to nekdo doma skladoval, nebo odebiral noviny, casaky, tak od zacatku ty katastrofy by se mi to dost siklo, cokoliv
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MILIS: presne
    MILIS
    MILIS --- ---
    gappa_ budes delat kolaz bo tak neco???
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    VIR_KENNY vsechno co se ti deje .... tak si za to muzes sam ...je to jen o tom jak moc jsi o tom presvedcenej a jak moc dokazes naslouchat .... tim padem i oni si za to muzou castecne, ale muzes mi rict co si tim pomuzou ted .... jako tyhle keci bo priznani bo si tomu rikej jak chce je k nicemu to ten bordel neodklidi nemyslis ?
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    ECLIPSE: mohl by jsi pls jeste dat muj pozadavek do zahlavi?
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MILIS: presne tak, vytisky, takze noviny, casaky, proste cokoliv, kde je o tom jen zminka
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Gappa_, odkaz na tu fotku jsem dal na nástěnku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: az vecer, dik za reminder, delej to castejc
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    tsunami v cislech tu uz byla?
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    neměl bys jít připálit svíčku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: nebo je to tim, ze se da definovat ruzna skupina lidi (nektery za to muzou, nektery ne) a pritom to jsou vsechno obcane Indonesie (napriklad)

    senilita na pokec?
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    DRAGON: nebo mam lepši paměť než ty....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: sam ses vir, voe :) nikde sem nenapsal ze si za to nemohli castecne sami, jasne ze muzou, kdyby meli lepsi system, furt cpes lidem do huby neco,co nerekli, ses ztracenej pripad :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MILIS: draci demence pri praci, to mi vubec nedoslo :)))
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    FIFI: Ústřední úřad pro turistiku v Bangkoku si pak stěžoval, že podobné výstrahy vážně poškozují cestovní ruch
    ja jsem tu psal to same, že to hotelieři a spol. nechtěli ani povolit, protože by to nehezky vypadalo v cestovních katalozích. ..:o) Jenže tady to ti duševně vyrovnaní lidi zapalující každej večer svíčky nechtěj slyšet..:o)
    a už vubec ne poznamky jako "takže si možná částečně za to mohli sami", i když je to pravda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam