• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    Přírodní katastrofy - zemětřesení, tornáda, záplavy, požáry... - kde, kdy, jak.

    rozbalit záhlaví
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MONKOK: Tak jsem to tam přidal...
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    k ankete > dal jsem jine .. ale nevim jestli je to zivelna pohroma , ale zazil jsem v alpach kroupy jako golfovy micky ... nicilo to auta a skleniky...
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    me by treba zajimalo, jakym zpusobem se uhlida, aby vsechny ty prachy, co jsou vybrany od lidi (treba v cr), byly zuzitkovany a ne prohazeny.. v tom mnozstvi se to hlida asi tezko..
    RAZE
    RAZE --- ---
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    18.01.2005 13:22 - Tři týdny po ničivé tsunami létají z České republiky do jihovýchodní Asie opět stroje plné turistů. Cestovní kanceláře hlásí, že lidé překonali počáteční strach a podle hygieniků v postižených místech nehrozí ani epidemie. V oblasti se pohřešuje devět Čechů.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    19.01.2005 09:54 - Japonští meteorologové vydali varování před tsunami. Předtím zaznamenali u východního pobřeží zemětřesení o síle 6,8 stupně Richtera. Ničivé vlny nakonec nepřišly. Zcela falešná zpráva o tsunami vyvolala paniku v Chile, v chaosu zemřela stará žena.
    JADR
    JADR --- ---
    Když ho někdo vzal a pak po někom hodil, tak se asi nebránil.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    Ja uz jsem na ty prohlaseni o tom, jak se priroda brani, lehce alergickej. Az priste pujdete nekam do prirody, tak si treba poradne prohlidnete jakykoliv kamen, protoze to je presne ten hajzl, co se branil a zabil pri tom tech nebohych x tisic lidi....

    :-))
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    jonas> kdyz podrezes strom, kterej na tebe pak spadne, tak se taky brani jo ? :))
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    podla najnovsich info je 226 000 mrtvych
    LEMS
    LEMS --- ---
    XL1: muzes plzz konkretizovat bych nahodou bohumil nepodporil rybare drancujici more?:) to bych fakt nerad!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    XL1: souhlas s tebou, priroda se brani nasim hovadskym zasahum, slabe kusy nepreziji, Darwin by mel radost
    JDEE
    JDEE --- ---
    XL1:Zajisté žertujete. Skutečně jste přesvědčen, že místní(Cejlon etc.) rybáři drancují moře?
    Pro zajímavost... Kolik políček, prosím, obděláváte Vy?
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    ravenun> no ja ji kazdopadne jeste nez shniju parkrat pocuram a pokadim
    XL1
    XL1 --- ---
    Ja jenom nechapu proc se ted delaj vsemozny akce,radoby bohumile,na podporu rybaru ktery vydrancovali more do x kilometru od pobrezi misto toho aby klidne pracovali na polickach kterejch v tehle zemich-myslim konkretne srilanku lezi ladem neskutecna plocha...
    to se nedivim ze si to Poseidon nenechal libit věčně...
    LEMS
    LEMS --- ---
    ECLIPSE: :) vrchol? uz je asi dneska jasny kam to speje ne?:) a jestli dobre chapu tu posledni neprijemnost, tak to byl treba taky projev evoluce ne? ony ty kontinenty sou proste v pohybu, a ze tu zrovna zijem jim nak jako duvod k zastaveni se nestaci:)
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SULINAR: :)))
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ten článek mi nejde nějak do hlavy, jak mohl zjistit, že se opeplilo o stupeň za 3 dny...podle čeho to měřil? Tady se za den ochladilo o 10 stupňů.


    LEMS: Souhlasim :). Kdo tvrdí, že jsme vrchol evoluce.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    JADR: v tom pripade doslo k bestialni nekompatibilite :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam